Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásban kérhetek...

Hozzátáplálásban kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5hónapos. Másfél hete eszik almát több kevesebb sikerrel. Megakarom vele kóstoltatni a sütőtököt. Külön kiskanalanként vezessem be? Vagy az eddigi alma mennyiségbe mehet? Eddig 12kanál almánál járunk. Doki szerint 2-3hét egy kisváltás.
2017. jan. 30. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Belerakhatod az almába is, de külön is jó lesz, ahogy jobban tetszik. :)
2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

??? 12 kanál? én pár napig dupláztam az adagot, 5-6.naptól már nem számoltam.

nem is igazán értem a kérdést. hogyhogy az alma-mennyiségbe?

ha eszi az almát, kínáld meg sütőtökkel. 1-2 kanálnyival. ha ízlik neki, akkor következő nap adhatsz neki csak azt. vagy keverheted almával, és adhatod neki úgy.

2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belekeverheted az almába is, és kínálhatod együtt, én legalábbis többször így csináltam a bevezetéseknél, főleg ha önmagában ízetlenebb zöldséggel próbálkoztam. Bár a sütőtök jó ízű, magában is szokták szeretni a babák.
2017. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ti milyen arányban csökkentettétek a tápszert? 150ml-ket eszik(elkészitve kb170).

2017. jan. 30. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
enyém anyatejes volt. nem csökkentettem sehogy. kb fél éves koráig először cici, aztán rendes kaja, majd 6-7. hónapban először kaja és aztán cici. megsirattam az első ebédet, amikor én már nem kellettem a sütőtök után :)
2017. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Az enyem betoltotte a 4 honapot es minden bebietelt adtam neki amire ra volt irva h 4 honapos kortol. Ami nem izlett neki azt kikopte (ez csak a finomfozelek volt), ami izlett, abbol rogton megevett egy fel uveggel. Alma, almas banan, oszibarack, banan babakekszel, sutotok- ezeket szereti. Egy nap fel uveggel kap, tapszert ugyanannyit mint eddig. Es melle meg almalet is. Most toltotte az 5 honapot. Szinte minden nap mas felet eszik.
2017. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy adnék egy-két kanál sütőtököt, aztán még annyi almát amennyit megeszik.
2017. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!