Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alussza át végre az...

Mikor alussza át végre az éjszakát a babám? Nektek mikor aludta át?

Figyelt kérdés
2 hónaposan volt olyan h egy huzamba aludt 6 órát, na annak vége, 3-4 óránként kel éjszaka és sokszor evések közt is vissza kell altatnom. Egyre fáradtabb vagyok, vajon változhat ez még?! Látom h csomóan írják h babájuk egész kicsinek is átaludta már az éjszakát, nekem meg jele sincs h át akarnà aludni. Most lesz 4 hónapos.
2017. febr. 2. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A 2 éves lányom is fölkel éjjel, van hogy többször is.

De én felnőtt vagyok, mégis felkelek minden éjjel.

2017. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hósan se alussza át. Mondjuk én 29 éves vagyok, és én se :D Amúgy a lányom 2 és 4 hónapos kora között átaludta, de ilyenkor jön a fogzás, mozgásfejlődés, sok babánál borul a jó világ.
2017. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 10 hós, és még egyszer sem aludta át. :-) 4 hónaposan amúgy el szokott "romlani" az alvás, de aztán javul valamit.
2017. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

18 hónapos a lányom. 3-4 szer kel átlagosan egy éjszaka alatt.

Nem éhes nem szomjas, nem szokta meg h kap ilyenkor valamit

Bemegyek hozzá szólok neki h " csi- csi- csi" és alszik tovább.

Ellenőrzi h megvagyok e még!

Tudom h fárasztó!

Érn is irigykedve hallgaom a barátnőimet, hogy nekik már 5-6 hetes koruktól átalusszák az éhszakát. Eszik alszik baba volt mind a 2 bnőmnek. Most is olyan csrndbrn elcannak maguknak babák.

Bezzef az enyém...

Hát ez van!

Egyszer csak alszik majd az a gyerek!

Kitartás!!! ☺

2017. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislányom 10 hetesen egybefüggő 9 órát aludt, de a fogzás, a mozgásfejlődés, a szeparációs szorongás idején olyan is volt, h 20 percenként keltem...most lesz 3 éves, 20 hónaposan elhagyta mindkét nappali alvást, azóta jól alszik éjjel. Kisfiam 2 hónapos kora előtt kezdett 6 órákat aludni, aztán egyszercsak nyűgös lett és sokszor kelt. Kiderült, h refluxos. Atól a naptól kezdve, h a refluxhoz igazodva etetjük és fektetjük, 11 órát alszik. Most lesz 3 hónapos...remélem, megmarad ez a jó szokása...
2017. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Első gyerekem 1,5 éves korában kezdett úgy ahogy jól aludni. Ez azt jelenti, hogy magától visszaalszik azóta nahyjából. 10 hónaposom úgy 3 hónapos koráig aludt egybe 5-6 órát, már azt hittem más, mint a nővére, de azóta sokat kel. Mostanában pl. óránként....
2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam is jobban aludt 2 hónaposan, mint 4 hónaposan. Igazából 3 és 4,5 hónapos kora között átaludta az éjszakát. Majd elkezdett ébredni, volt mikor csak 3x, máskor 10x is. Enni nem evett ő, néha elég volt a cumiját visszaadni, máskor vissza os kellett altatni, volt sokszor, mikor ordított az éjszaka közepén még kézben is, fel kellett kapcsolni a villanyt, mert magánál se volt.. szóval ilyenek voltak az éjszakák kb 10-11 hónapos koráig, aztán már ha nem jött foga elkezdte újra átaludni az éjszakát.
2017. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2 éves lányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Szerencsére 2 kezemen meg tudom számolni, hányszor ébredt fel azóta, de akkor is elég volt egy kis símogatás vagy a "taki" kézbeadása. Most vagyok 27 hetes terhes. Nagyon kíváncsi vagyok másodszor mit dob a gép, bár nem valószínű, hogy megint ekkora mázlink lesz:)
2017. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nalunk mindegyik 4 /5 eves korig ebredt ejjel
2017. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szinte pont 3 honapos kora utan aludta at az ejszakat. Tapszeres. Anyukamnak tobb gyereke van, azt mondta, a tapszeresek ataludtak az ejszakat aki szopizott az meg nem.
2017. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!