Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényszeres evés? Igazából...

Kényszeres evés? Igazából magam sem értem, semmi különösebb bajom sincs. Nem vagyok depressziós. Legalábbis szerintem nem. és mégis ha kicsit rosszabb napunk van eszem.!?

Figyelt kérdés
A kisfiam 10 hós, nem könnyű természet...néha nagyon nehéz vele (nincs sok segitségem, legtöbbször egyedül vagyok vele, Apa dolgozik, sőt! vasárnaptól kölföldre megy)...amugy édes, imádnivaló...cukorfalat... sokszor azonban észrevettem,h ha letört, fáradt, kedvtelen vagyok eszem...igy napjában van hogy 5-6! ször/szor is eszem...elég (mire észbe kapok) nagy mennyiséget....hasonló cipőben lévő Anyukák véleményét várom...az igazsághoz hozzátartozik,h sosem voltam kis súlyú, de mára elértem a szülési súlyom...ami elég kétségbe ejtő! Kinek mi vált be,h rossz kedvét, levertségét ne ételbe folytsa??
2010. máj. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Nálam az a gond, hogy lenne millió hobbim ami leköthetne evés helyett, csak abban a 20 percben ami jut nekem néha, mikor mindkét gyerek elvan, vagy alszik, semmibe nem tudok belefogni. A legegyszerűbb nyugtató és örömforrás az evés.


Mindíg kínlódtam a súlyommal, volt hogy 60 kg voltam, most viszont lassan vrem a 100-at. Utálom magam, de nincs erőm lemondani az édességről és mikor van egy szabad félórám nem bírok nekiállni tornázni. Most még szoptatok is, és a manóm óránként kel éjjel, mert jön a foga. Szóval hulla vagyok most fogyózni és tornázni. Persze tudom hogy ezek kifogások és ha nagyon akarnám akkor le tudnék fogyni, de most nincs még erőm hozzá. Remélem hogyha befejezem a szopit és jobban alszik a kicsi akkor magamhoztérek kicsit. Az első szülés után is így voltam. Kb 1 éves volt a lányom mikor már volt energiám tornázni és diétázni.

2010. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszodat! Az a helyzet,h én nem is tudtam sokáig szoptatni, császárral szültem...majdnem meghaltunk...nem volt könnyű feldolgozni, nem is hiszem,h ez miatt lenne...igen..én is remélem,h ha megtanul járni és jobban el lesz...akkor marad energiám fogyni! kitartást nekünk!!:) Azért egy kicsit jobb kedvem lett, köszi...:)
2010. máj. 7. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szülési súlyomnál tartok.Fiam 18 hónapos lesz és még egy éjszakát sem aludtunk át.Sőt!minimum 3-4-szer felkel.Most jönnek a rágófogai és még többször.Azt olvastam,hogy aki keveset alszik,pihen annak felborul a cukor háztartása és azért kíván enni magas szénhidrát tartalmú ételeket.Hát ez sovány vigasz...Talán ha többet tudunk pihenni éjjel,akkor kevesebbet fogunk enni:)Tornáznom csak óvatosan lehet,mert a terhesség alatt kaptam egy mélyvénás trombózist,és a lábam még most sem jó.Kitartás
2010. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!