Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára költözünk. Engedjem...

Nemsokára költözünk. Engedjem az egy éves gyereket néha a nagyinál aludni, vagy így csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Eddig anyukámnál laktunk (amúgy egyedül nevelem a fiamat, most hogy elköltözünk, csak ketten leszünk). Nagyon szereti a nagymamáját, minden nap felragyog az arca amikor hazaér, olyankor egy órán keresztül nem lehet levakarni anyukámról. Nem tudom, milyen lesz, ha majd elköltözünk, és napokig nem látja majd. Anyukám mondta, hogy azért néha majd hadd aludjon ott. Jó ez neki, vagy inkább csak megnehezítem a dolgot?
2008. szept. 16. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem enged!

Szereti a nagymamáját és jól érzi magát vele.

Amíg nála van,addig Te is ki tudsz kapcsolódni egy kicsit.

2 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szarintem engedd, nyugodttan, ,Én is féltettem ugyana lányomat, pedig nem kellett volna, hiszen a mama, papa nagyon szereti, és mindent megadnak neki,de én nem hagytam ott sose.Aztán meg amikor kellett volna, hiába hagytam ott végig sírta a napot, pedig akkor is csak ő volt a központban a nagyszülőknél.de mivel nem nagyon szokta meg, mert túlságoan aggódttam, ez lett belőle.Nem baj, ha jobban szokja a nagyszülőket, nélküled is, mert a nagyszülők is jobban örülnek, te is tudsz egy kis időt csak a pároddal törödni, magatokkal.Ezzel nem leszel rossz anya.
2008. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobb lenne,ha a nagymama menne hozzátok aludni,ha mindenáron azt szeretné,a gyereknek meg kell szoknia az új helyét.Bár szerintem,ha hétköznap többször meglátogatjátok,az bőven elég,fürdésre,vacsira haza!A Te fiad,és a Ti életetek.Szerintem a mamának finoman meg kell magyarázni(nem megsérteni)Attól,hogy elköltöztetek ugyanúgy szeretitek,de a saját életeteket kell élnetek!

(Ha nekünk programunk volt,hozzánk is jött barátnő "aludni")

2008. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!