Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mertek kettesben autóval...

Mertek kettesben autóval utazni a kisbabátokkal?

Figyelt kérdés
És ha igen, olyankor a gyerekülés az anyósülésen van, vagy hátul?
2010. máj. 7. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy merek, és hátul van az ülése, az anyósülés mögött. Miért lenne ez gond?
2010. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért... Én még nem csináltam, bár még nem is volt rá annyira alkalmam. Én is hátra tenném szerintem, csak kicsit zavarna, hogy nem látok rá.
2010. máj. 7. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hátul és középen, a nagyobbik pedig a hátammögött. miért ne indulhatnánk bárhová? :)))
2010. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
tedd középre és a tükörből-szemed sarkából látni fogod! a legjobb ha úgy indulsz vele, főleg hosszabb útra, hogy álmos, akkor pillanatok alatt elalszik édesen
2010. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
rövidebb távon már utaztunk így, nem volt semmi gond, csendben ült hátul, az ülésében.
2010. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, születésétől fogva. Ő hátul ül -anyóülés mögött. Megszokta, én is. Nincs ebben semmi.

Most már gyerekülés van, ezt jobb szeretem, mert látom, nem úgy mint a hordozóban, mikor háttal volt nekem.

Menet közben nincs evés, nincs ivás, nehogy félrenyeljen.

2010. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi hetente 2-5 alkalommal megyünk kettesben kocsival.Amíg terhes voltam, addig is vezettem majdnem a végéig.Én előre teszem, nincs utasoldali légzsák, így látom, és ő is lát engem, piros lámpánál meg is tudom itatni.Nyolc hónapos a fiam, már ritkán alszik a kocsiban, múlkor 220 kilóméteres útra mentünk, és csak az utolsó fél órában aludt.Ha hárman megyünk, akkor az anyósülés mögött ül, én meg mellette, az Apja vezet.
2010. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap akartam kiírni ezt a kérdést.

A terhességem óta nem vezettem - mondjuk az autót a párom minden nap elviszi, így lehetőség sincs nagyon - de most, hogy már itt van a baba, egyszerűen félek a vezetéstől.

Féltem őt, pedig jól vezetek, de mégis...

2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megyünk. Mellettem van általában, ha tudom hogy alvó idő van, akkor hátra teszem, mert úgyis alszik.

Légzsák ki van kapcsolva.

Ja, és én hátra középre nem tudom tenni, mert ott csak kétpontos biztonsági öv van.

3 hós a lányom

2010. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

csak nyugodtan vezess! semmi nem változott, ugyanolyan sz..rok az utak, marhák a többiek, csak te kaptál egy édes utitársat aki miatt csöndben szól majd a rádió is. :)))

elsőször menjetek egy közeli útra, vagy ha van rá mód menjen veletek még valaki.

ha már mindketten belejöttetek, irány a nagyvilág! mi már fél európát becsavarogtuk a gyerekekkel és soha semmi gond nem volt, hogy ők is jöttek.

ok, sűrübben kell megállni, de max ennyi

2010. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!