Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 400000Ft elég lehet 5 emberre?...

400000Ft elég lehet 5 emberre? Vállalnátok ennyi pénzre 3. Babát?

Figyelt kérdés
130000Ft ebből a hitel,rezsi, telefonszámla, tankolás. A többi marad kajára, ruhára gyógyszerre, tisztálkodási szerekre.
2017. febr. 4. 11:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%
Havi 450ezerbol elunk 4-en. Hitel van a lakason,van kocsink, de meg igy is felre tudunk tenni havonta legalabb 50ezret. A gyerekek jarnak kulon orakra, neha vacsorat rendelunk meg ilyenek. Szoval mindenre futja. Szerintem vallalhato a 3 gyerek!
2017. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

Neked kell tudnod, hogy havonta ebből mennyit tudtok félretenni.


Én úgy hogy az első tartós beteg és egyszemélyben 100 felett visz havonta, nem vállalnék ennyire még 2-t se, mert mi van ha ő is fejlesztésre szorul... nem bírná a lelkiismeretem, szívem hogy nem kaphatja meg a kéaőbbi egészségéhez az összes segítséget.

2017. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4%
Soha. Ennyibol megis hogy jon ki egy karacsony vagy egy csaladi nyaralas?
2017. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%
Szűken, de meg lehet belőle élni.
2017. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2017. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%
270 000 ft a bevételünk és öten élünk belőle úgy, hogy mindenünk megvan.
2017. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%
Ezért ez sok tenyezos..egyreszt ki hol,milyen korulmenyek kozott el..van- e lehetoseg haztajit tartani vagy mindent boltban kell venni,korszeru/korszerutlen futes,a gyerekek kora, a csalad szokasai,stbstbstb..nektek kell tudni,h ebbol megy e felre vagy feleltek mindent,ha jon egy hirtelen nagyobb kiadas,mennyire visel meg,allando gyogyszerek vannak e...van aki megtud elni ennyibol ,van akinek valoban keves
2017. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ, nem mindegy hogy hol éltek és hogyan. Mi öten nehezebben jövünk ki sokkal több pénzből, mint a barátnőmék négyen. Te látod, hogy két gyerekkel mennyi marad.
2017. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk bőven elég lenne. Két gyerekkel 300 ezerből vígan megélünk, és lesz harmadik is. Igaz, nincs százezer fölötti hitelünk, de így kb. pont annyi marad nekünk tisztán, mint nektek a hitel után.

Az egyik válaszolóra reagálva: karácsony, családi nyaralás? Hát okos ember ezt nem egyhavi fizuból oldja meg, hanem előre gondoskodik róla, akár apránként. Karácsonyra egész évben teszünk félre, vagy megvesszük, amit éppen meglátunk, akár szeptemberben is. Családi nyaralásra szintén félreteszünk, meg mondjuk nekünk cafetériából simán kijön, igaz, mi nem járunk évente külföldre, tengerpartra, jó nekünk a Balaton, meg mellé még télen simán elmegyünk valami jobbfajta wellnessbe is három napra.

De ha nem lenne cafetéria, akkor is meg tudnánk oldani, hogy elmenjünk nyaralni. Nem vagyunk kényesek, nekünk élmény, nyaralás a kemping is, ha éppen nem futja drágább szállásra.

2017. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, kérdező, bocsi, félreolvastam, azt hittem, a 130 ezer csak a hitel. De akkor ebben már minden benne van. Hát akkor nektek még több is marad zsebben :) Szerintem bőven jó ennyi bevétel egy öttagú családnak. Annak kevés, aki nem tudja beosztani a pénzt. Az észnélküli pénzszóráshoz valóban több bevétel kell, de odafigyeléssel ennyi pénzből simán jut mindenre, amire kell.
2017. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!