Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Így vállalnátok 2. babát?...

Így vállalnátok 2. babát? Kisfiunk 6 éves. Egyre önállóbb, jut idő most már mindenre, nem kell úgymond hozzá alkalmazkodni, mert ugye nem kicsi már.

Figyelt kérdés
A férjem sokat dolgozik,(én is dolgozom) berendezkedtünk tulajdonképpen az 1 gyerekes életre. De én nagyon vágyom még egy babára. A férjem is szeretne, meg nem is. Tudom rajtam múlna, hogy ne változzon meg semmi a második gyermek után sem (értem ezalatt a szexuális együttléteket, intimitást), de valamilyen szintem biztos változna, főleg a gyakorisága, amíg ugye picike.
2015. jún. 29. 08:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Férjem inkább a az felé hajlik, hogy ne legyen. Jó így, minden megvan ami kell. De bennem nagyon erős a vágy. Nem akarom ráerőltetni, annak tuti nem lenne jó vége.
2015. jún. 29. 08:22
 2/5 anonim válasza:
Ezt a ferjeddel kell eldontened. De ha szeretnel, kesobb banni fogod, hogy nem lett es nem mindig jo egykenek lenni...
2015. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,ahogy az első írja,a pároddal kell komolyan megbeszélni.De ha ő nem akar,nem kell erőltetni.Én a férjemet választanám természetesen,nem egy 2.babát.De az is benne van,hogy pár hónap,1-2 év múlva meggondolja.Azt írod,hogy egy gyerekes életre rendezkedtetek be.Lenne külön szoba a picinek?Mert a nagy már nem olyan kicsi,szüksége van privátszférára,nektek szintén.Nekem ez is óriási szempont lenne,mielőtt belevágnék.Meg az is,hogy a férjemnek,aki így is sokat dolgozik, még többet kellene-e,ha én kiesek a munkából,vagy vígan elég lenne egy fizetés+a juttatások.Ezeket meg kell beszélni,és ha esetleg nemleges a válasz,vagy a döntés,akkor elfogadni.
2015. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az aki szeretne is meg nem is.(nő vagyok) és hogy tulajdonképpen el vagyok 1 gyerekkel is.Viszont nem tartom kizártnak hogy szülök még egyet,csak most nem érzem magam alkalmasnak rá.Lehet a te férjed is így van vele,különben élből utasítaná el a dolgot.
2015. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem a férj és a gyerek között kell választani, ez hülyeség! Azt kell eldönteni, hogy egy gyerekes család lesztek, netán kell testvér, még egy-két gyermek a családba? Az természetes, hogy lesznek lemondások, áldozatok. Erről is szól a család.
2015. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!