Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy súlyú babák anyukái,...

Nagy súlyú babák anyukái, hogyan alakult a babátok mozgásfejlődése 4-5 hónaposan, miket tudott már a baba?

Figyelt kérdés
Aggódom a kisfiam miatt,hasról hátra már régóta átfordul,de hátról hasra még nem megy.Oldalra is csak annyira tud tekeredni,hogy a felső testét viszi,de a popo még nem megy,gondolom nehéz neki.Lassan 5 hónapos kisfiú ,közel a 9 kg-hoz és 70 cm hosszú.
2010. máj. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy súlyú volt kisfiam, most sem kicsi. 4,5 hósan fordult hátra, hasra 5,5 hósan. Nincs elkésve. 13 hósan elindult.1 évesen volt 13 kg és 83 cm. Teljesen időben vagytok.
2010. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én óriásbébijeim minden kicsit később csináltak, mint a kis és normál méretű kortársaik. Ne aggódj!!! Ráér még :)
2010. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a babám, jó nagynak is született, de ő elég hamar csinált mindent. 4 hónaposan hasról hátra, 5 hónaposan hátról hasra, 6 hósan mászott, 7 hósan állt, 9 hónaposan lépeget. Dokink meg is lepődött rajta, mert inkább az az általános, hogy a nagy súly miatt később csinálnak mindent. Úgyhogy ne izgulj, semmivel nincs elkésve. Tényleg nehezbb a nagyobb súlyt mozgatni.
2010. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 5 hósan 8 kiló és 79 centi.

Én is aggódom. Hasra fordul, de a hátára vissza nem, csak ha pl. a kiságy rácsába betámaszt.

A doki azt mondja, nem tartja rendesen a fejét, ha hasal. Szerintem meg igen, mert a rendelőben már nagyon fáradt volt, azért nem ment neki.

Én amiatt aggódom, hogy nem nagyon nyúl a tárgyak felé. Vagyis még csak nagyon kezdetlegesen.

Doki nem mondott semmit, hogy esetleg a méretei miatt mozog lassabban. 1 hónapunk van, hogy felfejlesszem.

2010. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!