Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG oltást meddig érzi a baba?

BCG oltást meddig érzi a baba?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 napos de mát most piros a kis karja az oltástól éd nagyon nyűgös is tőle. Mire számirhatok meddig fog fájni és ha belázasodik akkor mennyire? Tapasztalazokra lennék kíváncsi.
2017. febr. 8. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semeddig. Azt még a kórházban adják 2-3 naposan én észre se vettem, kb. el se jutott a tudatomig, hogy oltást is kapott, annyira "sokkolt" az anyává válás.


Persze, piros lesz egy darabig, de egy héttel az oltás után 100%, hogy nem attól nyűgös. Mutasd meg a védőnőnek, ha megy hozzátok a napokban.

2017. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abaratnom lanya 1 eves es a mai napig valadekos az oltas helye. Ez normalis. Es eletunk vegeig megmarad a nyoma.
2017. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem a védönő azt mondta hogy még be is lázasodhat meg gennyes lehet stb.
2017. febr. 8. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:

honnan tudod a 10 napos babánál, hogy 9 nappal ezelőtti oltástól nyűgös?

láz max másnap fordulhatott volna elő

2017. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet tudni ki milyen immunrendszerrel születik. Hogy kinél meddig tart az oltás utáni utóhatás, hogy a nyűgösség az oltási reakció lenne. Kutakodtam és sajnos van olyan gyermek akit a bcg oltás tett beteggé.

[link]

Remélem nálatok nem ez lesz. Ritka ez a "mellékhatás", de előfordul.

2017. febr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha belazasodott volna, akkor 24-48 oran belul megtortent volna.
2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!