Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 4 hónapos babátok mivel...

A ti 4 hónapos babátok mivel tölti az etetések közötti időt? (És ez hány órát jelent? )

Figyelt kérdés

1, Másnál hogy van?

Az én babámat max 10 percre kötik le a dolgok,- ami ennyi idősen normális is- de kíváncsi lennék, hogy másoknál ez a gyakorlatban hogy néz ki?


2, Normális hogy végig tisztára frászban vagyok, hogy mikor unja meg annyira, hogy nem tudom majd mivel lekötni és vigasztalhatatlan sírásba csap át? Hogy kell ezt lazán kezelni? Olyan jó lenne maximálisan élvezni ráfeszülés nélkül.


Alvás amúgy:

-2,5 óra ébrenlét után, de abból fél óra kézben járkálás. Elég fárasztó :(

-vagy 1,5 óra ébrenlét utáni szopikor .



2017. febr. 9. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

1,5-2,5 órát van ébren, változó. Egy darabig elvan magában, csörgőzik, rágcsálja a rágókáját (épp jön a 2 felső metsző és két felső szemfoga)gyakorolja a forgást hasra és vissza. Elvan magában 15-20 percet, utána kis mondokázás neki, vagy prucogtatom a hasát, akkor kacarászik már, szereti. Egyébként meg sztem normális amit írsz, ők még nagyon picurkák, igénylik az anyai közelséget, hiába elviekben nincs látható oka a nyűgösségnek.

Kitartás :)

2017. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még valami: ne legyél frászban, mert megérzi rajtad a feszkót. Végy egy nagy levegőt és engedd el a problémát :) Lazán :) Nekem is meg kellett tanulni és tudatosan alkalmazni ezt.
2017. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7 körül kel,eszik. Leszaladunk oviba a naggyal. 9:30-10:00-ig elalszik,addig fekszik,les. 10-kor eszik,majd les,már próbál forogni hátról hasra,ekkor nagy rikácsolások vannak. Aztán alszik valamikor még fél órát. Aztán evés,lesés,fordulás gyakolás. És itt befejeződött az alvása a napra. 2x30 p vagy 3x10 p naponta. Du fél6-tól kis szenvedés már,néha elpilled kicsit,de ált nem. Fél8-kor szunya.

Nem kell rettegned tőle,baba. Ha sír se lesz baja :)

2017. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normalis, hogy rettegsz, hogy mikor csap at hiszteriaba. Kezdd el nevelni talan.
2017. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 honapos babát nevelni?! Ez jó... És azt hogyan is kell csinálni?!
2017. febr. 11. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell felvenni csak mert sir. Megvigasztalod úgy,hogy beszélsz hozzá.
2017. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A te babád tényleg abbahagyta a sírást csak mert beszéltél hozzá??? Ez komoly?!
2017. febr. 12. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Enyém nem is sír. De ha netán mégis,igen,abbahagyja,mert én nem rettegek tőle,hogy sírni fog-e vagy sem.

Igaz második,de elsőnél se volt másképp. Kezdetektől nem voltak sokat kézben,mert én hordozni nem akartam őket,és amúgy haladnom kellett a dolgaimmal.

De hát nagyon sokaknak kézben van csak el. Ezt kinövik már majd ha forognak meg közlekednek. Addig túl kell élni.

2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!