Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is egyfolytában...

Más babája is egyfolytában beleveri a fejét mindenbe?

Figyelt kérdés

5 honapos de mar ul, kicsit maszik, sot allasba is fel tudja huzni magat. A vege persze mindig egy nagy orra vagy hatra eses. Leteszem a kisagyba, mar negykezlabra allva hintazik es veri a fejet a racsokba. Leteszem a jarokaba, raesik a jatekaira-hiaba kisbabaknak valo ragoka, csorgo, ha raesik, nyilvan megnyomja a fejet. Jatszoszonyeget mar elfelejtettuk, nehogy a padloba verje a fejet. A kanapen dokat jatszik, az jo puha, de meg itt is sir ha elore esik. Ha a cumijara esik ra fejjel akkor is.

Mase is ezt csinalja? Nem lesz ettol baja??


2017. febr. 10. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beveri minden gyerek. Dehogy lesz baja, állandóan kékek-zöldek, amikor megtanulnak "megmozdulni". Sajnos ez ezzel jár. Nyugi. :) A java még csak ezután jön. :D
2017. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En mindenhol azt olvasom, h nem tudjak letenni..na, en felvenni nem tudom! Ahogy felveszem, elkezd rugni es nyujtogatni a kezet a jatekai fele, hogy tegyem mar le. De amugy a jatekaival se igazan jatszik, egesz nap probalja ulesbe es onnan allasba nyomni magat. Az etetest is alig birja ki, egyfolytaban huzza fel magat ulesbe...
2017. febr. 10. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ultettetek? / Ult pihenoszekben sokat? Nalunk akkor kezdte ezt a. Abank, mikor a nagyszulok ultetni kezdtek azelott, hogy magatol megtanult volna ulni...
2017. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy ultettem. Nem vagyok hulye.
2017. febr. 12. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!