Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol 2-3 eves mellett van...

Ahol 2-3 eves mellett van kisteso, mennyi időtök jut játszani vele?

Figyelt kérdés
Egy nap mennyit ültök a baba mellett?
2017. febr. 10. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, miért kéne ott ülni a baba mellett? Ha a naggyal játszunk, ott van mellettünk pihenőben vagy pléden, neki is csörgetem a játékot, beszélek hozzá, a nagy bohóckodik neki. Ha meg etetem, közben a naggyal mondókázunk, mesét olvasok neki.

Nagy:2.5 kicsi:5 hónap

2017. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehat kulon vele nem jatszol? amikor a nagyobbikom 5 honapos volt vele mar mindenfelet jatszottunk...kukucskalost, mutogattam neki kulombozo anyagokat, zenelo baromsagokat, ringatoztunk mondokaztunk stb. most a kicsinel ilyenre egyaltalan nincs ido
2017. febr. 10. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, hogy a kicsit kérdezted, félreértettem. Vele akkor játszunk kettesben, mikor a nagy alszik, a délutáni alvást felváltva oldják meg, így van saját ideje a picinek is. Valamint reggel, mikor a nagyobb még alszik. A pici legkésőbb hatkor ébren van, a nagy nyolcnál előbb nem szokott ébredni, meg délután a nagynak van apás órája is, mikor kint bütykölnek valamit, vagy sétálnak, cukrászdába mennek, olyankor én kicsizek.
2017. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fú hát nálunk a nagy szökőévente egyszer alszik de ha alszik is én olyan kimerült vagyok az éjszakázástól, hogy gyorsan elaltatom a picit, aludni így sem tudok mert épp olyan korszakban van hogy csak 30 perceket alszik, de legalább addig is becsukhatom a szemem.
2017. febr. 10. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, mindkét gyerek nagyon jó alvó. Apuka nem tudja lefoglalni a nagyobbat hogy te a picivel lehess kettesben kicsit?
2017. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat max hetvegen. hetkoznap orulok ha furdesre beesik
2017. febr. 10. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel 10 perc míg felkel a nagy, nap közben sajnos nagyon kevés, de a nagyra sincs elég, ő már nem alszik nappal, a picit se hagyja aludni, túlélésre hajtok. Meg nem is csak az idő a gond, hanem annyira ki van már ürülve a fejem az alváshiánytól és az egész napos "robottól" hogy egy mesét nem bírok kitalálni, ami régen ment. Nagyon lelkiismeret furdalásom van mindkettő miatt. Kész csődnek érzem magam. Bocsánat a panaszáradatért.
2017. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na utolsó, nagyjából pont így érzek én is :) ha lenne is időm vele foglalkozni, akkor is képtelen lennék, olyan fáradt vagyok agyilag. persze igyekszem azért sokat beszélni hozzá, mosolyogni neki, énekelni, de közel sincs meg az az utánaolvasós foglalkozás mint a nagytesónál. A nagy tesó egyébként nagyon értelmes lány, már 1,5 évesen mondatokban beszélt és nagyon ügyes olyan dolgokban hogy pl puzzle meg rajzolás, míg a kicsi inkább mozgásban fejlődik gyorsabban, hiszen ahhoz én nem kellek...félek hogy ő nem lesz olyan "okos" mint a tesója mert nem tudok vele annyit foglalkozni
2017. febr. 10. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ugyanez a felállás nálunk is, az első gyereket hiper-okosnak látom, nagyon ügyes volt mindig is építőjátékban, puzzleban, rajzban, beszédben, a kicsi bőven nem csinálja azokat, amiket a nagy ilyen korában, de mozgásban olyan mint a villám.
2017. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!