Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért csinálja ezt a...

Vajon miért csinálja ezt a babám? Mikor adom neki az almát kanállal rendszerint utána tömi a kezét a szájába. Nálatok is volt így?

Figyelt kérdés
Egy kanál alma, aztán a keze, aztán megint egy kanál alma, megint a keze. Persze minden 3. után törölgethetem, mert minden csupa alma lesz :o) Az hogy az arcát törlöm, azt meg egyenesen utálja és ordít. Másnál is így van? Mi lesz még később???
2010. máj. 8. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi még előtte vagyunk, de szerintem megszokja és neked is meg kell szokni, hogy akár nyakig kajás a babád. Én már előre gondolkodom, hogy pl. le kell majd cserélni kaja után a ruháját, vagy mit tegyek rá, hogy ne kenjen mindent össze. Egy ismerősöm fotója gondolkodtatott el, a kisfiú arcának 75%-a túróscsuszás volt, de gongolom jól lakott és ő már egyedül evett.
2010. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia hasonlóképpen viselkedik minden baba,de lesz ez még "jobb"is amikor majd a spenotot túrja a szájában vagy netalántán kifújja,rámaszikúlja a hajára.Úgyhogy türelem,nyugi!!!!
2010. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra, nálunk egyébként a cumisüvegnél is csinálja, hogy abbahagyja az evést és a kezét a szájába dugdossa, én kiveszem és vissza teszem a cumisüveget és egy párszor így megy.

Olyan sűrűn változtatnak a szokásaikon, biztos idővel elhagyja.

2010. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor ez úgy látszik normális. Már azt hittem, hogy nem adom neki elég gyorsan a kaját, ezért tömi a kezét is :o) Igen, a maszatolásra számítok, mi lesz még.... :o)

Most az almánál is előke, meg textilpelus a hasán (még a pihenőszékben etetem), de már van külön erre a célra rendszeresített pelus is, mert nem jön ki belőle az almafolt.

2010. máj. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!