Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós baba már kaphat fahéjat,...

9hós baba már kaphat fahéjat, kakaót? Tejbegrízbe egy picit ízesítésnek!?

Figyelt kérdés
köszi :)
2010. jún. 1. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kaphat.A babáknak sem jó,ha ízetlen ételt esznek.
2010. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a fahéj allergén de nem mondom biztosra, de a kakaó, az sztem nyugodtan mehet. Amúgy is nem sokára 1éves, és akkor ugye már mindent ehet, szal sztem egy kis kakaótól nem lesz baja.
2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kakaót egy év alatt nem javasolják, mert elég allergén, ellentétben a fahéjjal, amit egy 9 hónapos babának nyugodtan adhatsz.
2010. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7 hónapos korától kap a tápszerébe egy pici nesquik kakaót a fiam, orvosi-védőnői tanácsra, mert másképp nem volt hajlandó meginni egyiket sem, pedig végigpróbáltuk szinte az összeset...

Úgyhogy szerintem 9 hónaposan simán mehet...

2010. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Több helyen olvastam, hogy fahéjat csak egy éves kor után ajánlják, mert allergizálhat.
2010. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21:28-as vagyok.Pl. a Milupás oldalon is rajta van néhány recept elején, ha jól emlékszem.
2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy kakaót már kaphat 1 éves kora alatt is, de fahéjat csak 1 éves kora után.
2010. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van direkt Nestlé kakao por miért nem azt adod?A tejbegrizt rendes tehén tejjel főzöd?
2010. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nestlé kakaóport adhatok?Tápszer és víz keverékével főzöm a tejbegrízt!!

Köszi az eddigi válaszokat!

2010. jún. 1. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
:) Látom más is úgy gondolja ahogy én. A kakaó mehet, a faháj nem. Először azt hittem hülyeséget írtam. Pedig igazam volt :D
2010. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!