Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap elkezdtem szedni a...

Tegnap elkezdtem szedni a More Milk Plus kapszulát, mellette iszom a narancslevet ezerrel. A kislányom hasa nagyon fáj. A baracklétől biztos fáj a hasa. Lehet a narancstól is? Melyiktől fájhat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a narancslé a bűnös:-)Igyál,de ne sokat mert savas.
2008. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A narancslé a bűnös. Igyál inkább szénsavmentes ásványvizet.
2008. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A narancslétől fáj. Szoptatás alatt elvileg tilos citrusféléket (narancs, citrom, grapefriut, stb..) inni,mert fáj tőle a babák pocakja. Én is nagyon szeretem a narancslevet, de a védőnőm és gyerekorvosom szerint szoptatás alatt ne igyak inkább.
2008. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem már a szülész mondta, hogy ne igyak rostosat. Maradt a mentes víz, a tea, és néha szűrt almalé. (a Bolero italportól fájt a hasa)Most kezdtem szörpöt inni, ezt remélem bírja majd..)

A citrusféléről azt ovlastam, hogy megváltoztatja a tej ízét, azért nem javasolják.

Szóval szerintem is inkább hagyd a narancsot(bár én is imádom!!)

2008. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Narancslevet kb.2-3 napja iszok.Létezik, hogy csak most fájdul meg csaka hasa tőle?
2008. okt. 10. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól tudom 12 óra (vagy 24?) múlva "megy át" a tejbe :)
2008. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha szeded a More Milket akkor felejtsd el a narancslevet, ugyanis akkor nem lesz hatása. A citrusfélék húsa és leve csökkenti a tej mennyiségét.

Én csak teát ittam amiben citromlé volt és nem hatott,de mikor citromlé nélkül ittam akkor megindult a tej.

nem is beszélve hogy a narancslétől fáj a pici hasa. A baracklevet ihatod az meg ráadásul tejserkentő. Barackszezonban iszonyat mennyiségű tejem volt.

Üdv: 14 hetes kislány anyukája

2008. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én Pindurkámnak a baraclétől is fájt a pocakja!Köszönöm a
2008. okt. 10. 22:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Az előbb lemaradt:válaszokat
2008. okt. 10. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a narancs ill citrus félékben lévő illóolajtól fáj a pocijuk..igaz én eddig úgy tudtam ezek csak a héjukban vannak....én ittam már igaz egy két pohárral de nem fájt a pocija..A baracklétől nem kéne,hogy fájjon.Igyál hipp natal tejserkentő teát,mézzel nagyon fini-fájhat még a laktoherbtől és hallottam még olyat is,hogy a more milk-től mivel gyógynövény tartalmú fájhat attól is..pl az én babám a zöld teát nem bírja pedig azt ajánlják..minden baba más..
2008. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!