Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi volt eddig a...

Anyukák! Mi volt eddig a legviccesebb dolog amit babátok csinált, mondott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 7 hónapos, még messze vagyunk a beszédtől, de a gügyögés megy ezerrel. Egyik nap valahogy azt sikerült "mondania", hogy Böfff. És abban a pillatban böfögött is egyet. Kár, hogy nem volt éppen bekapcsolva a kamera. :D
2010. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak a történetek, jót mosolyogtam. A lábnyomos nagyon jó,:D
2010. máj. 9. 14:04
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 20 hós, most kezd beszélni. Ma reggel, miután kinyitottam az ablakot, kétségbe esett arccal rám nézett és ezt montda: "Anya becsuk ablakot, nehogy bejöjjön a felhő!!!"


Múltkor kinyitott egy tök üres táskát, és így kommentálta: "Húúú, mennyi semmi van benne!" :):):)

2010. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 évesen fényképeket kért a nagypapától,hogy szeretné megnézegetni.Papa nem akarta elővenni neki,erre azt mondta,hogy nem tudom hova tűnt el a fénykép.Kisfiam ártatlanul ránézett a papára,rámutatott a szekrényre,és mondta:Papa,oda betűnt!Nagyot nevettünk rajta,és megkapta a képeket.A másik dolog,kb.20 hónapos lehetett az uraság,és a cicát máú cicának mondta.Egyik nap májat sütöttem,ő meg délután azt mondta:Anya,kérek máú cicát.Nagyon édes volt.
2010. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Velünk tegnap történt hogy reggel 6:30 kor kel 10 hos fiam.Huzos éjszaka volt és mikor tök komásan ránéztem beleverte a fejét a kiságyba és tiszta eröböl elkezdett kacagni.Utána olyan képet vágott mintha azt kérdezné na most mi van?

Irto édes volt nem lett baja de akkor ugy kacagott hogy még engem is elkapott a nevetés és tiz percig csak nevettünk.Utána apa elképzelni nem tudta min nevetünk.

2010. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Bent voltunk a munkahelyemen tárgyalni, hogy mikor megyek vissza dolgozni. A lányom 2 éves.

Jöttek mentek az emberek, az egyik megkérdezte a titkánőtől, ki itt a főnök? Erre az én lányom felpattant és elkezdtett sikongatni. "én, én" Erre visszakérdeztünk, hogy ki a főnök, "hát én"!

Azóta is bárki megkérdezi, hogy ki a főnök, vigyorog, hogy "én".

2010. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
18 hós fiam egyik nap bekapcsolta a rádiót, ahogy ebéd elött szoktuk. Aztán rátámasztott a kissztalra két kézzel, terpeszbe állt és szó szerint pogózott, rázta előre a fejét valami szeletelős zenére:) hát ilyet tőlünk tuti nem látott, ösztönből jött:) kis rocker:))
2010. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam januárban múlt 2éves múltkor lent voltunk a lépcsöház elött motorozott mi meg apával beszélgettünk,odagurult hozzánk:

-Anya ne menj sehova mindjárt jövök elmegyek a boltba veszek kakaóscsigát meg kiflit!Látni kellett volna ahogyan mondta!:)

Tegnap szalad ki a szobájából megállt az étkezöben:

-anya nézd rázom a popomat gyere te is csináld!:)

Rádió ment és csak rázta a kis popsiját!Tüneményes volt!:D

2010. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kislányom 10hónapos.Tegnap volt egy nagyon vicces sztorink:)Leültettem az ölembe,hogy a kis kezéről levágom a körmeit.(Mit sok baba Ő sem szereti ha a körmét vágom:) )Meglátta a körömcsipeszt és ez jött ki a kis száján:óóóóóóóóóó.Na ezen jót kacagtam,mert annyira jól jött,ki,hogy na már megint körömvágás gondolta:)
2010. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon édik, mikre nem képesek a kis lurkók. Írjatok még, jót lehet mosolyogni.
2010. máj. 12. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!