Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéreztétek előre a gyerekete...

Megéreztétek előre a gyereketek nemét terhesen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy éreztem-e, vagy az volt bennem, amit szeretnék. Kislányt szerettem volna mindig is, úgy is éreztem, hogy kislány van a hasamban. A környezetemben meg mindenki azt mondta, hogy tuti fiú :D Kislány lett, már a 16. héten kiderült. Nekem volt igazam, de hogy ráéreztem, vagy befolyásolt, hogy lányra vágyom, azt nem tudom :)
2017. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát hogyne. :-D Meggyőződésünk volt, hogy nekünk csak lányunk lehet. Meg is álmodtam. Meg a környezetem is kiscsajra készült. Aztán a 20. héten jött az uh-n a meglepi.. :-) És persze odáig vagyunk érte.
2017. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta tudtam,hogy egy kislányom lesz. Mikor első ultrahangon fiúnak mondták 90%ra elsírtam magam. Aztán beletörödtem,és boldog voltam. Pár hét múlva 100%ra mondták,hogy lány(több helyre is elmentem megnézetni ezutan),na akkor megint sírtam,hogy szegény gyerek nem mert fiúnak születni,mert félt hogy nem fogom szeretni. Mostmár nevetek magamon,de akkor nagyon bűntudatom volt. Végül gyönyörű egészséges kislányom lett és majd szeretnék még egy fiút is mellé egyszer😀
2017. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. Már az első pillanattól ha a gyermekemre gondoltam, akkor fiúnak láttam, holott egész korábbi életemben mindig is lányt szerettem volna.
2017. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%

Mindkettonel! Bar lehet h vèletlen.

Lànyomnal mar akkor tudtam h tutira làny lesz elsőre amikor megse fogant. Nem hajlottam egyik nem fele sem. Csak megerzes volt valamiert. :-) masodszorra a fiu bevalt csak a letszam nem mert ketten voltak closti miatt! :-)

2017. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Világ életemben fiúra vágytam de tudtam hogy lányom lesz.

A pénteki uh-n már én is tisztán láttam, nem csak a doki, hogy kislányt várok.

26 hetes vagyok

2017. febr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem, fiut gondoltam de lany lett:D de persze ha fiu lett volna most verhetnem a mellkasomat h megereztem.
2017. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kisebbiknek igen. A nagy fiú, és másodjára nagyon örültem volna, ha lány lesz, de már 10 hetesen mondtam mindenkinek, hogy én biztos vagyok benne, hogy fiú. 19 hetesen az ultrahangon egyáltalán nem ért meglepetésként, amikor megtudtuk, hogy tényleg kisfiú :)
2017. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!