Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 órás autóút egy 3 hónapos...

13 órás autóút egy 3 hónapos bébivel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Hogy lehetne túlélni? Autós mózesünk nincs, csak a hordozó. :(
2010. máj. 8. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Én biztosan nem indulnék el, az én kislányom is 3 hónapos!

Hová mentek?

2010. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ki lehet bírni, ilyenkor még könnyebb mint idősebb korában. gyakran álljatok meg, több-kevesebb időre, levegőzzetek is. én sokat mentem ennyi időssel, mert apa messze dolgozott, volt olyan nap amikor egész nap a kocsiban voltunk, de mindig kivettük, bementünk boltba, parkba, benzinkútra stb. 5 és fél hónaposan 4000 kilómétert tett meg (2-2 nap alatt)

Semmi baja nem volt, nagyon jól aludt.

mondjuk egy mózes nem lenne rossz, de ha nincs akkor a popsija alá tegyél egy összehajtott kis plédet, esetleg párnát, hogy ne üljön végig, és jól kösd be!

Jó utat kívánok!

2010. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én sem mernék neki vágni egy ilyen hosszú útnak pici babával.Szerintem megterhelő lenne a babának,de én a helyedben megkérdezném a gyerekorvost,hogy mi a véleménye.

18 hós lányok anyukája.

2010. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Sok az egy 3 hónapos kislánynak hordozóban. :( Nem arra találták azt ki, hogy naphosszat abban üljön a kisbaba. Halasszátok későbbre szerintem.
2010. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hollandiába mennénk, most keresek mózest a vaterán. Attól nem is félek, hogy nem bírná az utazást, mert szeret autózni, "csak" a gerince miatt aggódom. Megkérdezem a doktornénit is, csak ők néha túl óvatoskodók (pl. fél éves koráig csak gyógyszertári fürdetővel fürdessem. Hááát...).
2010. máj. 8. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én angyalkám 3,5 hónapos...már bejártuk vele a 'Világot' :D persze ez erős túlzás....én elindulnék...a cicid ott van...ha éhes... Nem tudom mikor akartok indulni...de én az esti fürcsi után mennék...akkor úgyis alszik éjszaka..ha pedig felébred szopizni egy fél órácskát még lehet hason-háton-fektetni..így talán nem lesz baja a gerincének...
2010. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockásra ülné a popsiját. Felváltva szerintm bírná mózes/hordozó.
2010. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi hivatalosak voltunk Erdélyben egy esküvőre, de nem mentünk, mert nagyon hosszú az út és nem akartuk ennek kitenni az akkor 6 hónapos lányunkat.

Ha nem muszáj, akkor ne menjetek szerintem.

2010. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam a gyógyszertári fürdetőt. 15 hós a fiam, és gyönyörű a bőre. Ha sűrűn megálltok, és beszereztek egy mózest, abban nyugodtan elviheted. Én azt javaslom, hogy ha lehet akkor éjszaka menjetek. Akkor úgy is alszik, nem fogja magár elunni, ha fennt is lesz.
2010. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn meg tudtok állni, szerintem nyugodtan menjetek. A mi Babánk 2 hetes volt, amikor Spanyolországból elindultunk vele haza, autóval, semmi gond nem volt.
2010. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!