Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 órás autóút 14 hónapos...

7 órás autóút 14 hónapos babával, nappal?!

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy ne egy végeláthatatlan sírás legyen belőle? Volt már valaki hasonló cipőben, akinek nem végződött rosszul az utazás?
2010. ápr. 25. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi éjjel utaztunk, végig aludta az utat.
2010. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi meg nappal utazunk, ezért írtam ki a kérdésben.
2010. ápr. 25. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi Erdélybe mentünk annak idején, és egész úton szopott, nomeg ott is, ha autóba ültünk. Azóta tudom, hogy mindig hányingere van a kocsiban. Lehet próbálkozni könyvekkel, énekléssel, de szerintem egyik sem válik be hosszú időn keresztül. Néhány óránként meg kell állni, és kicsit szaladgálni hagyni, ha városon mentek keresztül játszóteret biztos találtok, negyedóra pihenés a sofőrnek is jót tesz nem csak a babának.
2010. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. :(


Beválhat esetleg hogy beszélsz hozzá, viszed a megszokott plüssét, az enyém bírja ha éneklek neki, mondókák, mobiltelefon a kezébe, (én off-ra állítom, hogy a hullámok ne zavarják) , ilyesmik.

2010. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és igen, úgy másfél, 2 óránként egy-egy megállás,az sem nem árt :)
2010. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen gyakran meg kell állni? Akkor 11 órás lesz az út... :-( Köszönöm!
2010. ápr. 25. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, ez attól függ hogy mit bír a gyerkőc? ha nagyon nyügi, akkor érdemes. De minden kisgyerek más.
2010. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok sok játék legyen nálatok. Inni és ennivaló kéznél. Mi leghosszabban 5 órát utaztunk csak eddig, azalatt mindig 3x is elaludt a kislányom. Ha nyűglődött, volt, hogy kézbe vettem, de tényleg sok megállással számoljatok.
2010. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi a 6órás utat csak egyóával toldotuk meg mikor mentünk. elalszik a kocsiban egy idő után, és az én nem alvo gyerekem is aludt a kcsiban 2 órát :) na akkor lehet menni :)

mi is nappal utazunk mindig


készülj fel rágcsálnivaloval neki, itokával, játékokkal, könyvel ami érdekli, beszélni kell hozzá, na meg volt olyan h ha nem birta tovább de épp nem olyan helyen voltunk pl autopályán ahol meg lehet állni én bizony kivettem az ülésből.


jo utat nektek:)

2010. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Az utolsó válaszoló felébresztette a reményt bennem, hátha alszik néhány órát a kocsiban, így neki is és nekünk is lenne egy szusszanyásni időnk. Jaj de jó lenne!!! Persze, mindent viszünk, ételt, italt, játékot...stb. KÖszönöm mindenkinek!

2010. ápr. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!