Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora ruhát vegyünk ajándékb...

Mekkora ruhát vegyünk ajándékba, ha most 52cm a kisbaba és kb 3 hét múlva megyünk látogatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyik ismerősünknek most született babája 52 cm-rel.

De mi csak kb. 3 hét múlva tudunk elmenni meglátogatni és szeretnénk ajándékba vmi ruhát venni a kicsinek. Az anyukától nem szeretnénk megkérdezni hogy hányas ruhát vegyünk mert az nem meglepetés.

Elég lesz az 56-os vagy annál is nagyobb kellene?

Csak úgy hozzávetőlegesen.

Köszi a segitséget!



2017. febr. 20. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vihettek nagyobbat, valószínűleg 56-os méretből már mindenük megvan jelenleg is. A nagyobb méretbe pillanatok alatt belenő és legalább ki tudják használni.
2017. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
62-68.
2017. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. febr. 20. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy az első írta.

Meg ugye az időjárás se lesz sokkal melegebb, ez miatt se kell aggódni, h nem tudják kihasználni.

2017. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy halom 56-62-as ruhát kaptunk ajándékba, pedig bevásároltunk eleget előre. Így volt, amit rá sem adtam a babára, sőt olyan is volt hogy már akkor kicsi volt, amikor hozták, hiába volt elvileg jó méret beleírva. Jobban örültem volna, ha nagyobb, kb 1 évesre való, 80-86-osokat kapott volna, ha már annyira ruhát akartak adni.
2017. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: akkor lehet mi is jobban járunk ha nagyobb ruhákat veszünk, annak tuti hasznát veszik majd :)
2017. febr. 20. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
68 és a fölöttit vigyetek inkább, mindenképp évszakfüggetlent. Body, pamutnadrág, kiszokni.
2017. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rugi,body,barmikor jo,szoval abbol szerintem mehet mondjuk 68-74..de evszakfuggo (polo,ruhacska)semmikepp sem..mi kaptunk nagyon szep nyari rucikat nagyobb meretbol..csak hasznalni nem tudtuk,mert telre nott bele...
2017. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 9 hónapos a kisfiam, így saját tapasztaltból írom. Mielőtt a baba megszületett bevásároltunk ruhákból bőven 56- tól 62- es méretig, de volt itthon 68-as ruha is. Amikor tőlem megkérdezte bárki, hogy mekkora ruhát hozzanak én csak annyit válaszoltam, hogy 74+ -os ruhával nem lőhetnek mellé.
2017. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát, az én lányom 47cm-vel született, és 6 hónaposan most jó neki a 62-68. Ruha nagyon lutri. Mindenképp ragaszkodsz hozzá? Egy hímzett babapléd a kicsi nevével és születési dátumával sokkal személyesebb szerintem, sokáig tudja használni, szép emlék.

[link]

2017. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!