Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szépségvereny ötletek?

Baba szépségvereny ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretném fiamat babaszépségversenyre nevezni. Volna valakinek ötlete milyen oldalon lehetne,ahová képet is lehet küldeni. Kivéve facebook és ilyesmi. Sértő válaszokat kímélve!

2017. febr. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fogsz értelmes választ kapni. Számomra a baba szépségverseny nagyon elítélendő..
2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami nem like gyűjtő fb verseny, szerintem oda minimum egy portfólió kell...
2017. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolso: köszi az ötletet.

elsönek: a termékekre és a reklámokba se játék babák vannak ;)

2017. febr. 22. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

En is gondoltam ra, de a magyar gyerekmodell oldalak nekem nagyon amatornek tunnek. Van nemi tapasztalatom ebben igy latom mi a gagyi es mi a profi. Arra gondoltam, hogy csinaltatok rola egy portfoliot es hiresebb felnott ugynoksegekhez elkuldom. Ez egy jarhato ut, ha atlagon feluli a fiad.

Aztan korulneztem a magyar reklampiacon. A legtobb reklam kulfoldi gyartmany, csak a szinkron magyar. A magyar reklamokban pedig jellemzoen az adott ceg tulajanak a gyerekei vagy ismerosei szerepelnek.

En reszemrol letettem az otletrol. Majd ha tizeneves lesz es lesz kedve es adottsaga akkor talan visszaterek a temara.

2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondoltam rá énis h saját köreikből választják ki a babákat.

De úgy gondolom másnak is járna esély!

Valahogy jobban megnéztem a reklámokban és egy-egy terméken szereplő képeket és mindenféle rosszindulat nélkül állítom h nem különlegesek, teljesen átlagosak. Szívesen látnék már egy kis kerekarcu babát és nem pedig (már bocsánat a kifehezésért!!) szögletes, hosszukásarcu babocákat.

Ugye persze mindenkinek a saját gyeremeke a legszebb, és ez így tökéletes ❤

2017. febr. 23. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!