Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós miért sír folyamatosan?

2,5 hós miért sír folyamatosan?

Figyelt kérdés
Hetek óta csak addig van el amíg eszik vagy alszik... utána pár perc és rákezd, nyitott szemmel, könnyekkel üvölt, közben nézi a játékait, hiába veszem fel ringatom a fejem tetejére állhatok akkor is csak kínlódik, sír, kezembe se jó, leteszem se jó neki. Tuti nem fáj a hasa, jól eszik (tápszeres), kaki, pisi van rendesen, én meg már marhára kivagyok hogy már tök jól elnézelődhetne, okosodhatna de csak üvölt. Mikor tanul így meg forogni stb...?

2017. febr. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod, hogy nem a hasa fáj? Egyébként pedig az idegrendszer éretlensége, és még ezer oka lehet a sírásának. Most az a dolgod, hogy öleld, vigasztald, ha úgy érzed, nem segít, akkor is mellette kell lenned. Ne hagyd magára! Tudom, hogy idegőrlő, de ő is szenved. Kitartás!
2017. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Tehát pontosan mikor sír? Eszik, alszik (5 percet, két órát?) és ahogy felébred, sír? Sírás közben mit csinál? Felhúzza a lábát?
2017. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Hasfájást miért zárod ki?

Fáj valamije

Fázik, melege van

Szomjas

2017. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
ha kizártad a hasfájást (el kellene vinni ultrahangra hogy vannak e bélgázai) és eszik iszik rendesen, akkor én elvinném egy neurológushoz. az nem normális hogy 2,5 hónapon keresztül üvölt, ha nem kólikás...mellesleg szerintem biztos hasfájás.
2017. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Mitől vagy ilyen biztos benne, hogy nem a hasa fáj? (Amúgy szerintem de)

Vidd el orvoshoz.

Ezer oka lehet. Ha így sír, ahogy leírod, szerintem biztos fáj neki valami.

Mikor sír? Evés után, vagy álmából ébred sírva?

2017. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!