Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel keszted a hozzátáplálást?

Mivel keszted a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Üveges bébiételt vettél vagy te főzted a zöldséget?
2017. febr. 28. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sárgarépa levével, majd alma levével.


Később kapott mindkettőt. AMit én főztem, meg üvegest is. Legtöbbször Kecskemétit vettem.

2017. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tegnapelőtt kezdtük el. Először én préseltem neki almát, abból kapott 3 kiskanállal, tegnap meg a Hipp-es alma bébiételt adtam neki uzsonnára (abból is csak pár kanállal, utána tej+táp), estére meg megkóstolta a Milumil Vaníliás tejpépet (pár kanállal, aztán megint tej+táp). Mi egész héten csak almát meg pépet fogunk újdonságként enni, mert az orvosunk azt javasolta, hogy először heti 1 új ételt adjunk neki.
2017. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üvegessel és Hipp-el. Az ok egyszerű: náluk van anyagi kapacitás arra, hogy a nyersanyagokat laboratóriumban ellenőrizzék, míg a piacon kaphatóaknál nem fogod tudni, hogy mit tartalmaznak.

Minden egyes szállítmányt laborban bevizsgálnak (kb 2000€ költség) és ha megfelelő, akkor dolgozzák csak fel.

2017. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!