Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a menete, ha megkésett...

Mi a menete, ha megkésett mozgásfejlődés miatt tornára küldenek?

Figyelt kérdés

Kell fizetni érte? Vajon milyen gyakran kell menni? És ők mondanak időpontot, hogy mikor menjünk vagy mi választhatunk (csak mert minden délelőtt alszik).

11 hónapos


2010. máj. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk naponta kell menni két hétig,aztán egy hónap szünet.Nem kell fizteni érte.Természetesen időpontot ők mondanak,hisz nem alkalmazkodhatnak minden gyerekhez külön-külön.Pláne,ha csoportos terápia van.
2010. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Dévény tornára járunk a kórházba, tehát TB fizeti.Hetente 1x mindig ugyanakkor és ugyanabban az időpontban.Többször nincs ideje velünk foglalkoznia a gyógytornásznak, sok baba van aki mozgatásra szorul.Sajnos az alvást máshogy kell megoldani, na meg az evést ha pont arra az időpontra esik.

2010. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt még megkérdezhetem, hogy Ti miért jártok?

Az én gyerekem ennyi idősen még nem mászik és nem ül meg egyedül. Kúszni is csak forogva kúszik.

2010. máj. 10. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a Dévény A. féle gyógytornát javaslom, nagyon hatékony. Házhoz is mennek a gyógytornászaik, amiért persze fizetni kell, de van akinél néhány alkalom elég, illetve igy az időpont is rugalmasabb. Hozzánk 2 hetente jár, de én minden nap tornásztatom a lányomat. Neki azért kell mert nagyon kötöttek az egyik oldalon az izmai, igy a nyak, váll és csípő érintett, ortopéd orvos javasolta (főleg a csípője miatt). 1 hónapja tornásztatjuk, és már próbál fordulni, pedig még nincs 4 hónapos. Minél előbb kezdik a kezelést, annál gyorsabb a javulás. A honlapon található számukat kell hivni és megmondják ki a területileg illetékes gyógytornászuk.
2010. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!