Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a pajzsos...

Mi a velemenyetek a pajzsos biztonsagi gyerekulesrol? Jobb mint az 5 pontos belso oves?

Figyelt kérdés
Ki milyet valasztott?1 eves lesz a kisfiam,12kilo.olyat szeretnenk ami 9-36kiloig hasznalhato.
2017. márc. 5. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen is, olyan is. Az 5 pontosba egyszerűbb bekötni, mert nem kell a biztonsági övvel behajolni a kocsiba, egyébként mindkét fajtával elégedettek vagyunk.
2017. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezerszer biztonságosabb a pajzsos, de 1 évesnek nem vennék. Ekkora gyerekbek még csak háttal beköthetőt vennék.
2017. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi hordozó után 0-25-ös ülést vettünk. Caretero Scope-ot. Majdnem 2 éves koráig háttal kötöttük be, és nagyon jó volt, hogy dönthető.

Szerintem egy 1 évesnek nagy még a 9-36-os ülés, súlyra hiába beletehető.

3,5 éves korában cseréltük le 9-36-osra az ülést.

5 pontost választottunk.

2017. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,En is tudom,hogy hattal lenne a legbiztonsagosabb,de nagyon hosszu is 82cm.es amiket eddig probaltunk az mind nagyon szukos volt neki.kisebb hely van bennuk mint a hordozonkban.(szelessegre)epp ezert neztem ezeket a fajtakat,mert ezek szelesebbek.

Sokat nem autozik(igen,tudom ez nem jelent semmit)

2017. márc. 5. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy Cybex Pallas a nagyobbunknak, 9 kilós méretétől használjuk és nagyon jó.
2017. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat...most voltunk a brendonban...probaltunk tobb ulest is.en nem tudom milyen gyereknek kenyelmesek ezek,de volt olyan 9-36 os ules,amibe konkretan bele se tudtuk ultetni...

Amiket lehet hatrafele bekotni azok 0-vannak x kiloig,de azok meg keskenyebbek.

Holnap meg megnezem az espirot,es a cam ot a babaycenterben.hatha.

Eddig egy peg perego viszi a primet.de meg utana olvasok.

2017. márc. 5. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azok nagyon nem biztonságosak. Fiam is 82cm volt 1 évesen de 2 éves koráig jó volt a hordozó.
2017. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pajzsosak elvileg biztonságosabbak, csak sok baba utálja. Az enyém is, belepróbáltuk. Isofixeset vegyél, az is sokat emel a biztonságon. ADAC teszteket érdemes nézegetni, én az alapján választottam. (Meg persze hogy a kisfiunknak kényelmes legyen.)
2017. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem isofixes az auto sajnos.

Probaltunk pajzsosat(cybex,azt hiszem)elvolt benne.de nekem annyira nem tunik kenyelmesnek,hogy a labai oda vannak "szoritva".hosszu uton biztosan nem kenyelmes.

Ma megneztuk az espirot,az eleg szimpi volt.hattal is be lehet kotni(0-25os)

Meg alszunk ra parat azt hiszem.

2017. márc. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!