Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attól ha egyszer ketszer...

Attól ha egyszer ketszer lefejem a tejem még nem lesz kevesebb ugye?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy ha lefejem akk a ket hetes babam tobbet eszik cumisuvegbol es nem csak nyamnyog a cicimen.

Igy arra gondoltam ejjelre lefejnem neki h szepen egyen. Napkozben meg ciciztetnem.


2017. márc. 5. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tartom jó ötletnek.Persze,hogy többet eszik,hiszen könnyebben jön.De könnyen hozzászokhat a cumisüveghez,és ellustulhat.Akkor meg előfordulhat,hogy nem fogja elfogadni a cicit.Ráadásul,fejéssel nem lehet fenttartani hosszú távon a tejmennyiséget.
2017. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!
2017. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. márc. 5. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Bizony, ha cumisüvegezel, valószínűleg nem sokáig fogsz szoptatni.
2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor sem ha napkozben cicizne es csak ejjel egyszer fejnem le neki?
2017. márc. 5. 19:43
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Neki még kell az a nyammogás hidd el!a közelséged és maga a szopizás megnyugtatja!az én lányom is sokszor nyammogott,de hidd el jobb neki,ha hagyod!
2017. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben.
2017. márc. 5. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem se kezd el.

Én benne vagyok sajnos ebben. A fiam a kórházban lefejt anyatejet kapott, mert egészségügyi problémái vannak (vese probléma, de most nem ez a lenyeg). Szóval, kiszáradás miatt kellett üvegből etetnem.

Most 3 hetes, és alig akár szopni. Napközben még csak-csak, de este, éjjel, amikor fáradt akkor elutasítja a cicit. Fejhetek neki, ami sokkal több idő, ejjel-nappal. Előbb próbálom a szopcsit, az kb 20 perc, aztán eszik üvegből, szintén 15-20 perc, aztán fejek kb fél óra. :(

Aztán cumisuveg mosás, fertőtlenítés...

Van három gyerekem, őket szoptattam csak, és sokkal egyszerűbb volt! Max tejszaporitásnak fejtem, vagy ha nagyon feszült a mellem.

Ne akard sziv@tni magad szerintem.

2017. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

én a nagy lanyomnal reggel mindig fejtem mert eleg keves volt a tej kezdetektol, eygszeruen nem allt be a kereslet kinalat (beteg lettem az elejen es emiatt majdnem elapadtam) lenyeg a lenyeg nem egyszer kapott uvegbol a lanyom enni, es miutan ujra kizarolagos anyatejes lett, utana is amit reggel lefejtem megkapta az esti szopi mellé potlasnak. nalunk semmi gondot nem okozott az uveg egy eves koraig szopott.


a tesom is fej reggel, naluk 23.00kor apuka etet uvegbol. azert csinaljak igy hogy a tesom tobbet aludhasson meg mert az apja is szeretné etetni a picit. naluk sem okoz gondot az uveg.


én nem akarlak rabeszelni, biztos van olyan helyzet amikor gondot okoz, de szerintem inkább csak tul van lihegve kicsit ez a cici dolog....azért mert uvegbol kap enni ejjel még nem fog lemondani arrol ami a számára a világon a legjobb erzes: anyán csungeni :)

2017. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
A fejéstől több tejed lesz, ha mellette szopizik is. Nekem nincs túl sok tejem, pont annyi, amennyivel a baba jól lakik, de ha este nem szoptatnék reggelre biztosan fájna úgy megtelnek.
2017. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!