Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes kérdés, de hol tegyem...

Kényes kérdés, de hol tegyem fel ha nem itt? Már 2 hónapja szültem, de még mindig van hogy hirtelen mozdulatra kis vizelet kijön. Normális ez még? Kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Egyedüli eset vagyok vagy más is van,volt igy?
2010. máj. 10. 11:23
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy egyedi eset, voltak itt már hasonló kérdések :) Ne aggódj, el fog múlni. Egyet tehetsz ellene, az pedig az intim torna.
2010. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónappal szülés után is előfordult, hogy egy köhögésnél vagy hapcizásnál becsurgott:(

De mára már minden helyreállt(20hónapos a kislányom).

2010. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is előfordul néha (5hónapos a pici) és intimtornával tehetsz ellene. Az erősíti az izmokaz alul.
2010. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 2 hónapja szültem, nálam is van ilyen helyzet sajna. Tüsszentésnél, erősebb köhögésnél:(.Valóban semmi más egyenlőre nem segíthet,csak amit az előttem válaszolók javasolhat: INTIM TORNA. Azt bármikor csinálhatod
2010. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!