Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessi tesztes kérdés....

Terhessi tesztes kérdés. Mikor? Hogyan? Holnap reggel tesztelnék, de nemtudom, ha mondjuk hajnali 4kor kimegyek pisilni akkor jó lesz-e a reggel 7es vizelet, vagy akkor 4kor csináljam meg?

Figyelt kérdés

és olyat vettem amire rákellenne pisilnem. De bele van írva hogy összegyűjtve, belemártva is jó. Hogy csináljam? Pisiljem le? Vagy gyűjtsem össze?úgy izgulok, ha negatív lesz ne az én elbénázásom miatt legyen.

amúgy pozitívat szeretnék!!!


2010. okt. 22. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy belepisilsz egy pohárkába és belemártod, vagy beletartod a vizeletsugárba. Egyik sem befolyásolja az eredményt. :o)

A hajnali is jó, de megfelel a reggeli.

Első babámnál én 5-kor ébredtem, és akkor csináltam. :o)


Szurkolok!

2010. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajnaliból!!!! A reggeli csak 3 órás lesz, olyan mint a nappali. Az a lényeg, hogy minél "töményebb" legyen. Ezért javasolják hogy ne napközben, hanem reggel teszteljünk!
2010. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De hajnalban fáradt vagy még tesztelgetni,akkor gyűjtsd össze a hajnali pisit egy tálkában és később,ha felébredtél megcsinálod!
2010. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, h mindegy, h mikor tesztelsz.


Én a Gabriel márkájút szeretem, cseppentős, este 9-kor pozitív lett, nemvárt után két nappal.

Időm sem volt feleszmélni, nem vicc, azonnal két, erős csík lett, én mindig annyira izgultam az eredményen, h mindig letakartam a dobozzal, és hősiesen kivártam az 5 percet.

A pozitívnál nem volt rá időm:)


Sajnos tegnap negatív lett, pedig nagyon szeretnénk kistesót:(

2010. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai teszteknél már nincs akkora jelentősége, hogy reggeli v. délutáni vizeletből veszel-e mintát, főleg, ha pl. 32 napon vagy. (Én a 30. napon 18 órakor csináltam + :)) Igazából azért szajkózzák annyira a napi első pisit - ahogyan előttem is írták -, mert előtte jól besűrűsödik, ugyanis 6-8 órán át nem ürült a szervezetedből.
2010. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pohárba fogd fel a vizeletet, jó az első hajnali és mártsd bele..mert ha lepisiled nem bizti, hogy elég vizelet megy rá..legalábbis én mindig úgy jártam ha rápisiltem..mert kb öt sugárba jön olyankor és nem találtam el rendesen..drukk
2010. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem is a hajnali a jó

én is így csináltam!

2010. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
reggel fél6kor teszteltem egy negatívat :(
2010. okt. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!