Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek későn barnult be a...

Van akinek későn barnult be a babája szeme?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos babám szeme mèg mindig színváltós,hol barnás hol zöldes szürkès.Sok helyen olvastam,hogy akinek barna lett,az már pár hónaposan kialakult.Az enyèmnek a tipikus babaszem előbb barnás,majd zöldes lett,most olyan termèszetes fènyben,mintha a barna foltok tűnnènek el belőle.Lehetséges, hogy ennyi idősen világosodik?Ha barna lenne a vègleges,az már kialakult volna nem? Tapasztalatok? Elnèzèst hogy hosszúra sikerült.

2017. márc. 8. 06:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az enyèm tiszta zöld, és a családban is van több zöld ès kèk szemű.Ahogy írtam,règebben volt zöldes barna,most meg alig látszik egy kis helyen hogy barnás.Sőt az egyik szemèben volt egy sötètbarna csík pici korától fogva,most meg az is halványul,mintha foltokban "szivódna" fel a barna.Ezèrt kèrdeztem,hogy ilyenkor világosodhat.
2017. márc. 9. 07:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Rakj fel kepet! Nem kell az egesz babarol, csak a szemerol nagyits ki egyet. Tok kiancsi vagyok. Akar rakhatsz korabbi es mostani kepet, ugy jobban latszik. Aztan par honap mulva megint es akkor lehet latni meg jobban a valtozast. 😊
2017. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fiamnak kb 1 éves koráig nem dőlt el, hogy milyen színű lesz a szeme. Kékesszürkével született, tudtuk, hogy az nem mérvadó, kezdett barnára hajazni majd 4-5 hónaposan mintha kékes lett volna újra, aztán megint barnás és így kb 1 éves korára lett egyértelműen barna. Kislányom egyértelmű kék szemmel született és maradt is a kék.
2017. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Újra itt vagyok:-) Próbáltam kèpet feltenni, de a telefonom elèg sz.. kèpeket csinál,plusz mèg a lurkó se engedi... A helyzet változatlan, ugyanolyan a szeme színe,nem látok bent változást hhhmmm
2017. ápr. 25. 17:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett a szemszine? 😁
2018. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ugy látom még mindig nem a végleges úgyhogy nem tudom.Néha barnának látszik,néha meg zöldes...Pedig jún-ban 2 éves lesz.Még ebben a korban is változhat?
2018. ápr. 25. 23:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos h barna szeme lesz ha engem kerdezel..
2018. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt úgy hívják mogyoróbarna. Zöld és barna keveréke.
2018. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!