Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen színű lesz...

Szerintetek milyen színű lesz a babánk szeme?

Figyelt kérdés

Nekem zöld a szemem, szüleimé kék és zöld. Párom szeme barna, szüleié barna és barna.

Van esély hogy a baba szeme zöld legyen? Azt tudom hogy kék nem nagyon lehet. De párom szeme is inkább zöldes barna, szóval nem teljesen barna...


2017. márc. 8. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A neten vannak szemszín-kalkulátorok, hogy melyiknek mennyi az esélye. Pl:

[link]

2017. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább barna lesz, mert az a domináns szín.
2017. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet kék is meg barna is. (A zöld szemszín is valójában a kéknek egy árnyalata, ahogy a szürke is)
2017. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem barna, a férjemnek szürkés-barnás, így barnára számítottam én is a dominancia miatt, ehhez képest kék lett a gyerek szeme, a nagyszülők-dédszülők között több kékszemű van.
2017. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem zold szemem van, ferjemnek barna. Az o csaladjaban mindenkinek barna. Az en csaladomban van tobb zold, es kek is. Mindket gyerekem barna szemu lett, mas mas arnyalattal. Azt olvastam valahol, hogy sokszor a kek/zold szemszin atugrik egy generaciot es kesobb jon ki. Lehet hogy az unokaim zold vagy kek szemuek lesznek :)
2017. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a felállás, csak apuka a zöld szemű. Mindkét gyerkőc szeme zöld lett, a harmadik még csak egy hónapos, neki még babakék, de mintha az övé is világosodna. Én megnéztem egy kalkulátort, huszonpár százalék esély van a zöldre, hetvenvalamennyi a barnára és minimális a kékre.
2017. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem türkizzöld a szemem, férjem sötétbarna (szinte fekete), a kisfiúnk szeme olívazöld lett.
2017. márc. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyánál mindenkinek barna volt (felmenök is).

Apának és papának világoskék, mamámnak barna.

Nekem hol zöldes, hol kékesebb (fényfüggö).

2017. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nálunk is nagyon össze visszasság van szemszín terén anyámnak kék (náluk mindenkinek kék volt a szeme ha volt 1 barna szem ) apának barna (náluk elszórva volt kék szem de inkább barna) - Na én és a tesómnak (ikrek vagyunk fiú-lány) Én nekem zöldesbarna(de inkább zöld a barna az inkább arany) a bátyámnak meg (zöldeskék és nála is inkább zöld) hogy ez hogy lett nem tom :D
2017. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!