Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szó szerint egész nap...

Babám szó szerint egész nap visít, keservesen sír, csak akkor nem sír, amikor eszik. Most lesz egy hónapos. Már félek, hogy valami idegrendszeri/mentális baja van, csak még nem tudunk róla. Tapasztalat, vagy valami jótanács?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek néhány hozzászólóval, egy hónaposan az átfordulás általában túl feszes izomzat miatt van. Fordul orvoshoz/dévényeshez/konduktorhoz. Az én nagyobbik lányom is átfordult 5 hetesen, akkor nem gondoltam hogy baj, csak utólag, mikor egész ovis korában kellett mozgásfejlesztésre hordani.

Biztos nem éhes? A súlya megfelelően gyarapszik? Van elég pisis pelus egy nap? A hasa is fájhat, próbáld megfigyelni, hogy Te mit eszel, és ő mikor sír jobban. Aludni tud?

2017. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Tuti hasfájos nálam ugyan ez volt 2 hetesen annyit sirt hogy már en is sirtam.miért majd ra jöttünk hasfájos lett a dragam egesz 6 honapos koráig. Infakolt adtam neki 2 hetesen még h rosszabb lett az állapota tőlle majd az espum.t cseppet vettük es garantáltan jó.
2017. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Milyen gyran teszed mellre? Korlatozod barmiben (gyakorisag, idotartam) a szopikat? Mi tortenik, ha ,,minden nyikkra" cicit kinalsz?

Ha pedig ez nem jon be, olyankor szoktad hordozni, setalgatni vele? Az en babamat az elso 2-3 honapban szinte le sem lehetett tenni, csak szoptatasra, meg ejszakai alvasra, olyankor is sokszor rajtam aludt.

2017. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Vettem hasfájásra gyógyszert, de nem használt eddig egyáltalán. Espumisant nem tudom, hogy itt lehet-e kapni, nem Magyarországon élünk.

Cicire nem tudom ennyire sokszor tenni, mert már így is nagyon fáj és sebes :( Amúgy általában 2 és fél óránként van cicin.

2017. márc. 9. 09:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Simeticon hatóanyagot keress, ne márkanevet.

Nem mindegyik gyereknél használ. A lányom ugyanígy végigüvöltötte az első 6 hetet hasfájás miatt.

Laktáz cseppekkel próbálkozz, nálunk az használt. (A laktáz az az enzim, ami a tejcukrot, azaz laktózt lebontja. Hatóanyag szerint kérd a patikában, kell, hogy legyen, akármelyik országban is éltek.)

2017. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
En is arra tippeltem volna hogy ehes marad. Bukni szokott ? Büfizik rendesen ? Az en babamnal ha nem jott ki egy picike tejcsi kaja utan tudtam hogy meg nincs tele a pocak es ugy volt ,kert meg enni
2018. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!