Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline szindromában...

Borderline szindromában szenvedök, ti hogyan vészelitek át ezt az egész et?

Figyelt kérdés

Én nemrég tudtam meg, hogy én is az vagyok.. habár pár éve már kezdtem azon agyalni, hogy valami nem okés velem.


Gyógyszert nem szeretnék szedni és őszintén a pszichologusokban se bizom.. (mármint abban, hogy el lehet bármit is érni velük) értek én is a pszichologiához, mivel sokszor analizálom az emberek viselkedését.

Arra rájöttem viszont, hogy amikor edzek, sulyokat emelek stb, akkor nagyobb eséllyel lesz a következö pár napban pozitiv az énem. Ezt rendszeresebben akarom majd csinálni is.

A másik amit jo megoldásnak látok, az a varázsgomba lenne.. sok jot olvastam rola, csak hát illegális.


Jo lenne ha elmulna ez a betegség valaha is, mert igy inkább már nem is kezdek komoly párkapcsolatba, hisz tudom, hogy a gondolataimat olykor nemtudom irányitani és a másiknak csak ártok, nem érti mi van.. amit nem nemszeretnék. Legutobbi barátnömnek probáltam elmagyarázni, hogy nem tudom néha mi üt belém és hogy nem tehetek rola, de képtelen volt megérteni.. ezért inkább szakitottam vele, hogy megkiméljem. Sajnos arra kicsi az esély szerintem, hogy egy hasonlo lánnyal megismerkedjek.. talán két borderlines ember jol el lehetne. Nah mindegy, nem is tudom volt e értelme ezt a kérdést és mindezt leirni.. de végülis volt, hisz jobban érzem magam kicsivel.



2016. júl. 17. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
pszichologus bol jot kell kifogni de nem oldja meg az eleted de megkonnyitheti. enis az vagyok elvileg bar ez a cimkezgetes degradalo. ja es lany vagyok.sok szerencset :)
2016. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Agyaltam ezen, de sok idöt igényelne és mire találnék egy normálisat.. felejtős. Munkahely mellett amugy se menne.

Az edzés viszont pozitivan hat rám, azt kellene folytatnom, komolyabban belekezdeni.. de lehet csak azért érezném jobban magam az edzés végett, mert tudnám, hogy hatalmasabb vagyok sok embernél és tartanának tölem. (A magasságom is kiemelkedö 198cm)

2016. júl. 17. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Két borderline együtt a legrosszabb párosítás,ami csak létezhet. Hogy abba mindkét fêl csak rosszul jöhet ki,az garantált. Ha bele nem halnak éppen....
2016. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyen gyógyítható, inkább kezelhető, meg kell tanulni együttélni vele. Ebben azért tud segíteni a pszichológus. Létezik egy önsegítő csoport is. Két borderline nem tud egymás mellett megmaradni, ezt garantálom.
2016. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ne eld bele magad ebbe a borderline cimkebe ... az emberek nagy resze rosszindulatu megbizhatatlan ... hulye letere okoskodik rajuk megsincs cimke. kitartast !
2016. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is borderlineos vagyok, és lány. De szerintem sem lenne jó, ha két borderline együtt járna, hiszen mindketten érzelmileg instabilak, a hullámzás miatt sok lenne köztük a veszekedés. Képzelj el két menstruáló nőt egy szobában! Kb. olyan lenne az is, hacsak nem rosszabb.

Nem tudok segíteni. Korábban én is gondolkodtam a mozgáson, egyszer el is mentem kocogni, és az jól is esett. Lehet, hogy nekem is segítene a sport, majd kipróbálom, csak legyen hozzá kedvem.

2016. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rólam 1 éve derűlt ki, hogy borderline vagyok. Erre a dologra én nem úgy gondolok, hogy beteg vagyok (bár már többször voltam kórházban és gyógyszert is kaptam) hanem úgy, hogy ez egy probléma. Én pszihoterápiára járok és már sokat változtam.

Az elmúlt 1 évet ki kellett hagynom az iskolában, de idén szeptemberben újra kezdem. Közben szinte minden barátomat elveszítettem. Most kezdhetek mindent előről.

2016. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én borderline vagyok,elvileg a párom is,de más típusúak.leginkább miattam vannak veszekedések,de próbálok változni.
2016. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!