Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Domestossal kezdtem el...

SOS! Domestossal kezdtem el sikalni az etetöszekövet, most ejfelkor hogy vegre elaludt a picur. Genießen megfeledkeztem arrol hogy van gyerekem meg hogy szoptatok hehe. Belekerülhet az anyatejbe Bären keresztül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ...
2017. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Genissen=teljesen bären= börön
2017. márc. 8. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon aggódnék nehogy rágja majd...
2017. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfeledkeztel, hogy van gyereked es szoptatod? Istenem.
2017. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De remélem alaposan leöblítetted utána, mert a klór az száradás után is ott marad a Domestosozott felületen. Hozzáér a gyerek a székhez, aztán bekapja a kezét és máris nyalja telibe a Domestost, nem kell, hogy a te bőrödön és melleden keresztül átszűrve kapja. Fölösleges ilyen agresszív szerrel etetőszéket pucolni, a klórozást hagy meg a WC-hez.
2017. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe korrektálta ez geniessenné? :D
2017. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze alaposan kiöblitettem. Ismeröstöl kaptam plusszba az övet es nagyon gusztustalan volt..... Igen, mar olyan szinten faradt voltam hogy a nevemet se tudtam, kepzeld van ilyen (Istenem.) de te ne tapasztald meg!
2017. márc. 9. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
De hogy szívódna fel a bőrödön keresztül? Gondolom használtál gumikesztyűt, nem puszta kézzel domestosozol.
2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!