Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 2013 as bevallást leadtam...

A 2013 as bevallást leadtam május 16. án. Azonban megfeledkeztem hogy tavaly tavasszal voltam munkanélkülin és ott kaptam álláskeresési jövedelmet. Most mi tévő legyek? Menjek be a NAV-hoz vagy várjak amíg észre veszik és küldenek levelet?

Figyelt kérdés
Nem történt még hasonló velem , szóval tanácstalan vagyok.
2014. máj. 28. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell adni önellenőrzést.
2014. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyomtatvány számát megtudod adni? Valamint kinyomtatva vagy elektronikusan kell küldeni?
2014. máj. 28. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyomtatvány ugyanaz, amelyen a bevallást elkészítetted.

Ha papíralapon tetted, akkor beszerzel egy ugyanolyat, csak szólsz annak, aki adja, hogy önellenőrzéshez kell. Ilyenkor az önellenőrzéshez szükséges pótlapokat is biztosítják hozzá, azért kell szólni. Ez alapból nincs benne az éves bevallásban.


Ha ügyfélkapun adod be, vagy nem azon keresztül, de az adóhivatali nyomtatványkitöltővel készíted, akkor pedig a főlapon jelölöd, hogy melyik bevallásodat akarod önellenőrizni. Ebben az esetben is a program feldobja az önellenőrzéshez szükséges pótlapokat.


Ne várj semmit, csináld meg az önellenőrzést!

2014. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. máj. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!