Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lamináltunk van, de elég...

Lamináltunk van, de elég hideg. A 8hós kislányomnak jó lesz habtapi h letegyem hasra meg játszani?

Figyelt kérdés
mennyi 'doboz' habtapit vegyek h elég legyen neki gyakorolni? mert ha jól tudom nagyon kevés van egyben.nem piszkálja fel a körmével, mert asszem rá van írva h ilyen piciknek nem lehet... nemtudom, de sokaktól hallottam h ezen van a babájuk.
2010. máj. 10. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is laminált padló van, szőnyeg nincs (allergia miatt) ráadásul földszinten lakunk, én nem rakok alá semmit. Kb. 2 esés után megtanult úgy esni, hogy a feje nem éri a padlót. Igaz nekem már másodikom, és az elsővel mi is vettünk egy csomag habtapit (ha még egyszer sem szedtétek szét, nem olyan könnyű kipiszkálni, továbbá ha olyat veszel, amiben nincsenek apró elemek (betűs vagy számos), ha kikaparja sincs baj). Viszont kapásból lemászott róla, az egész lakást meg gondolom Te sem akarod "kitapizni".

Már legalább egy hónapja szabadjára engedem, ha fél szemmel tudok rá figyelni. :o)

2010. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mi még nem mászunk, csak próbálkozna, de csúszik a laminált.
2010. máj. 10. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, alig használtuk... állandóan lemászott róla. Nekem is rajta a szemem. Nekünk álaltos is van, kaptuk, nem is tudtuk használni, tele van apró darabokkal.
2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én csúszásgátlós zoknit adtam rá, az nem csúszik.
2010. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkoriban ő is még csak kúszott, sőt most is gyakran "visszavált", mert úgy gyorsabb. Hihetetlenül megizmosítja. Csak a karjait használja, mint egy fóka...:o)
2010. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindemellett az lemaradt, hogy nyugodtan vegyél habtapit, mert jó játék, és ha e célra nem jön be, később még jó lesz!

Annyi csak, hogy tényleg érdemes olyat venni, amiben nagyobb elemek vannak csak, nekünk van egy garnitúra, ami szétesett, és soha már nem lesz egyben...

első megint :o)

2010. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyon apró alkatrészeit kivettem. Eredetileg hobbiragasztóval összeakartam ragasztani, de rájöttem hogy nagyon élvezi felszedegetni, így a egyelőre a ragasztás helyett a "hézagos" megoldást válaszottuk, tökéletes tud így is mászni rajta. Összesen hárommal szerintem szép nagy területen tud kúszni-mászni, nekünk 1 van, de héten szerzek még be kettőt.
2010. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na sziasztok, vettem egyet!

nagyon szép, nem olyan számos meg betűs, mint amilyen a tescoba van, hanem itt a játéknagykerbe a Gulliverből Micimackós, egy tök szép színes képet raktunk ki.az egész egy egybefüggő micimackós kép.ahogy rátettem le nem vette róla a szemét, meg persze egyből elkezdte kapirgálni.

Köszönöm a válaszokat, tényleg jó ötlet.

2010. máj. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!