Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Has fajas mikor mulhat el?...

Has fajas mikor mulhat el? Espumisan cseppezünk. De meg igyis faj neki. Etkezesre is figyelek. Hat hetes-honapos korban szünhet meg?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor után várható, hogy elmúlik.
2017. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom. Akk szegeny kicsinkom meg szenvedni fog :(
2017. márc. 10. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 28-án lesz 3 hónapos a kislányunk, és egyenlőre ugyanúgy fáj a hasa mind az elején. Espumisan semmit sem ér, de azért adjuk mi is rendesen. Próbáld esetleg a Baby calm cseppet, nálunk az általában segít és szereti az ízét is. Brendonban vettük, 1 hónapos kortól adható.
2017. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk az Infacol vált be amúgy és kb. 3,5 hónapos koráig adtuk neki. Aztán egyik napról a másikra egyre kevesebbszer adtuk, majd leállítunk vele, és nem fájt már a pocika.
2017. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én babámnak 3hónapos kora után múlt el. Kipróbáltunk minden ,csodaszert, talán az espumisan kicsit enyhítette, de attól is fájt neki, csak esetleg nem üvöltött annyira. Meg mi szélcsöveztük. Drasztikusan hangzik, de minden este ,leengedtük, szegènyt és attól megkönnyebbült.

Kitartás!

2017. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7 hónapos korig volt hasfájós és nem magától múlt el neki. Tejallergiás. Egészen 6 hónapos koráig normálisnak gondolta a gyerekorvos, szerinte 3-6 hónapos kor között kellene megszűnnie. Ismerősöm babájának 2 hónaposan nagyban enyhült 3 hónaposan meg egyik napról a másikra elmúlt.

Amúgy használtam én is szélcsövet. Mindent kipróbáltunk, a szélcső sos megoldás volt, mikor nagyon sírt szegény. Nekünk amivel javulást vettem észre, az a gripe water volt, azzal ha tornáztattam, távoztak gázok. Szóval puffadt ugyanúgy, de legalább meg is szabadult valamennyitől.

Kitartást!

2017. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindjárt nyolc hónapos és mlg mindig tart.
2017. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Végig próbáltuk az espumisant, infacolt, coliefet, egyik sem segített. Végül hagytam a francba. Most 3 és fél hónapos, magától múllik, ritkán jön elő.
2017. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hjaj.. koszonom. Nekunk espumisan enyhiti de meg igyis szirnyu :(

Istenem h miert nem talaltak fel valamit ami elmulassza szegenykek fajdalmat :(

2017. márc. 11. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia mi is Espumisanozunk 3 hetes kora óta. Nekünk bevált, de csak ha a 100mg-osbol 10 cseppet adok, ha kevesebbet, akkor megint beragad a puki. Most vagyunk 4 hónaposak, elhagyni sajnos meg nem tudjuk. Szél csövet mi is próbáltunk, nekünk nem tudom miért, de nem segített. Aztan ha beragad, (mert elfelejtem beadni vagy más eteti meg) akkor sokat tornazunk és egy idő után kijön.
2017. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!