Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö után segített...

Mennyi idö után segített nektek az espumisan? 11napos baba

Figyelt kérdés
Ma kezdtuk delutan szedni.
2017. márc. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már aznap segített, de pár nap múlva lett csak tényleg jobb. Én esténként adtam a kislányomnak, nagyon hasfájós volt, de miután elkezdte szedni átaludta az éjszakákat :)
2017. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom. Kedves valaszolo remenyt adtal nekem. Ejjel nappal kin h nyoszorog es letenni sem tudom.
2017. márc. 2. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám most 7hetes . Egy hete használjuk. Azota sokkal nyugodtabb. És jön a puki
2017. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem segitett, csak rontott. Mar annyit pukizott, hogy az idegesitette. Amikor abbahagytam, jobb lett.

Viszont meg 3-4 honapig ne legyenek olyan illuzioid, hogy barmi segiteni fog. Se tea, se hipoallergen tapszer, se infacol, se probiotikum, se gaia csepp, sem semmi. Majd az ido segit.

2017. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem voltak illuzioim. De vegre ejfeltol haromig aludtunk. Ami nala hatalmas dolog h nem 10percenkent kellett elringatni. Szoval most boldog vagyok epp papizik es remelem reggel 6-7-ig kihuzzuk :)

Kis nyuszinak is jobb ha tud pihenni ezektol a hulye gorcsoktol.

2017. márc. 3. 03:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Csak jobb ha ki jön a sok puki. Nem feszíti ugy a hasát. Mi a colieffet is használtuk de sttol csak folyamatosan a hasa ment. Fog az hatni kérdező! Az én babám is ordított olyan hasfájása volt. Azbéjjel egyszervsem sirt nekem!
2017. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Renenykedem hogy jo lesz minden :)
2017. márc. 3. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!