Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy eltörött vagy...

Létezik hogy eltörött vagy berepedt a medence csontom?

Figyelt kérdés
Egy két hónapot cipeltem a 13-15 hónapos kisfiamat a bal csípőmön tartva mert lényegesen könyebb volt így most viszont nem hogy nem bírom így tartani de fáj a csontom nem bírok lehajolni fáj ha ráülök a WC re...... járt így valaki?
2017. márc. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy berepedt. Inkább egy ideg csípődhetett be. De miért cipelsz egy ekkora gyereket? Mehet a saját lábán is, vagy babakocsiban.
2017. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Ettöl kizárt akár a törés, akár a repedés (ahhoz erös ütés kellene). Viszont igen valószínü, hogy vagy valami izmot/ínt túleröltettél a féloldalas tartással vagy/és becsipödött egy ideg.


De nem értem, minek cipeled az ekkora gyereket íyg? Vagy menjen a saját lábán, vagy tedd bele a babakocsiba.

2017. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itthon a házban Cipelem le a tetőtérből (fel már tud menni) plusz ha nyafizik picsog felkéreszkedik akkor nincs szívem nem felvenni. De nincs tovább megjártam.... most ott tartok amit írtam :(

Köszönöm a válaszokat

2017. márc. 11. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Ja, hát ennyi eszed van, akkor így jártál. Ezért nem kell minden nyikkra felvenni. Szokja csak meg, hogy nem körülötte forog a világ.


Én egyszer nem kaptam fel egy kis hisztire, mert alapból szar a derekam meg a térdem, és nem volt kedvem még jobban tönkretenni, hogy cipelem a 13 kilós gyerekemet, mikor td járni is.

2017. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!