Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell beszerezni, ha...

Mit kell beszerezni, ha elkezd kúszni-mászni a baba?

Figyelt kérdés
Mit tartotok hasznosnak bababiztonság szempontjából? Illetve járókába tettétek a babát, vagy a földre és az egész lakásban mászkálhatott, vagy elkerítettetek részeket? Alapvetően mire lesz szükség szerintetek?
2017. márc. 12. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Minnel nagyobb szabad terre van szuksege.

Amikor meg csak kuszott,maszott a kisfiam hagytam a foldon randalirozni.arra figyeltem,hogy semmi olyan ne legyen elo,amivel kart tehet magaban.es termeszetesen nem igazan hagytam felugyelet nelkul.

Most,hogy mar mindenhol felall,de meg nem stabil,vettunk egy jarokat,nem sokat van benn,de van,hogy muszaj biztonsagos helyre raknom.

2017. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdetben körbekerítés volt, de nem működik, amiért mindenhova ment volna és csak a sírás volt abbol ha pl a konyhában vagyok.

Igy az egész alapterületet birtokolta, biocegyszerekre tértem át takaritásnál, minden át lett pakolva, konnektorok elhatárolva, vegyszerek elzárva,stb.

Viszont szükség volt járokára is.


Volt mászogolyo játéknak motiválni és vastagabban öltöztettem, pl pufalykában volt mert nálunk nagyon hideg a kő, ahol metlakit van.


Igazábol amikor felállt, lett minden veszélyes, míg nem tanult meg esni és egyenes háttal csapodott hátra fejre.

Ilyen eséseket pedig csak szeparáltan lehet kivédeni vagy mindenhova habtapi vagy egyéb gumis padlo kéne.

2017. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

12 hónaposan esett hatalmasat a fürdőben, mai napig emlékszik rá.

És nem volt felügyelet nélkül pedig.

Ez szerintem a legveszélyesebb korszak.

2017. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szekrényzárat (nem mindenhova, pl törülközőket hadd pakolja stb) és vakdugót szereztünk a konnektorokba. Felmosó és társai a spájzban vannak, vegyszerek, gyógyszerek stb jól elzárva, fürdő-konyha ajtó zárva van tartva szóval felügyelet nélkül arra nem kószál. Már most kinyitja az ajtót, meg jóval nagyobb, hűtőre zár, kukához stb.. fokozatosan alakult ki minden. Felügyelet nélkül nem marad, csak saját magam ellensége se vagyok, hogy egész nap vészhelyzeteket hárítsak el, meg egész nap a tekintetem se lehet rajta.
2017. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!