Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba 2 éves koráig (csak...

Egy baba 2 éves koráig (csak addig) miket kell beszerezni (használati tárgyak és minden amire szükség van)?

Figyelt kérdés
A legalapvetőbb és a nem annyira létfontosságú, de jó dolgok is érdekelnek. Jó lenne rendszerezve látni, amit 2 éves korig kell beszerezni. A későbbi időszak még nem érdekel.

2013. júl. 23. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, hát ez csak az igényeidtől függ. Pelenkázóasztalt például szerintem a többség mondana, hogy szükséges beszerezni, én nem vettem, hanem a franciaágyon egy puha pelenkázóalátéten pelenkáztam mindkét gyereket.

Járókát mondanék, de ez pl. helyigényes, így ezt nem vesz mindenki.

Fürdőkád-állványt is mondana a legtöbb anyuka, én habtapis szivacsot tettem le a fürdőszobában a padlóra, és arra a kiskádat.

2013. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiságy , etetőszék, műanyag előke, babakocsi.

Csak az etetőszéket vettük, a többi örökség volt.

Amik a legjobb ajándékok voltak: babaruha, gumis lepedő a kiságyba, hálózsák, gyerekkanál, tányér, bögre, gyerekpléd, pelenkák.

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kiságy

valami hely a gyerek ruháinak (akár egy komód neki vagy szekrény vagy bármi

hely ahol pelusozod + hozzá való kellékek (pl szemetes a használt pelusnak

játékoknak valami tároló (egy 2 évesnek azért van játéka néha nem is kevés:-)

kiskád

babakocsi

hordozó/autósülés

játékok

kismotor kis bicikli roller bármilyen tolható játék

ruha hegyek :-)

pelenka hegyek

eü dolgok - fürdető tisztálkodó szerek popsitörlő

gyógyszerek és társai (lázmérő)

egyéb textilek: türcsik textil pelusok

2013. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!