Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biciklizős anyukák! Ülni még...

Biciklizős anyukák! Ülni még nem tudó baba utánfutóban?

Figyelt kérdés
Lehet rögzíteni autósülést biciklis utánfutóban? Hogyan oldjátok meg a biciklizést?
2017. márc. 14. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szemeztem ilyen utánfutóval, de letettem róla. Nálunk (kisebb város) csak a főút mellett van kerékpárút, és földút is van a környéken, pont útban a legtöbb célunkig, így inkább megvártam, hogy tudjon ülni a kicsi. Dönthető gyerekülést vettünk. 7 hónaposan már róttuk a km-eket.
2017. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, én is így voltam épp a nagyobb gyerekkel, amint írod. Most öt hónapos a kicsi, és lassabban indul a mozgásfejlődése, attól tartok, 7 hónaposan nem lehet még bicikliülésbe tenni majd. Mindent biciklivel intéztem eddig, meg túrázni is szeretünk, már nagyon mennék, itt a tavasz:-)!
2017. márc. 14. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jól rémlik, párszor kipróbáltam, hogy az autós hordozót bekötöttem az utánfutóba (a belső biztonsági övekkel lehet játszani), még videót is találsz a youtube-on, ha jól keresel. Amúgy azt csináltam, amikor már kitámasztva tudott rendesebben ülni, hogy simán bekötöttem. Nálunk elég messze van az ovi, bicajjal jobban jártam, főleg hogy a nagyobbikat is be tudtam ültetni mellé. Most már nagyobb, de imádom, főleg télen volt nagyon jó, nem fáztak a gyerkőcök :)
2017. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. márc. 16. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár már késő válasz neked de hátha valakinél még jól jön. Nekünk van utánfutó. A mi utánfutónkhoz rendelhető volt plusz baby ülés amiben már 4 hetes kortól lehet szállítani mert nem ül benne hanem inkabb félig fekszik. Érdemes olyat választani ahol megvan ez a plusz opció. Nekem nincs jogosítványom és dolgozni is már négy hónap után kellett vissza menjek és a kisfiam dadához megy arra az időre. Párom viszi reggel én pedig hozom . Ez volt életek egyik legjobb és legpraktikusabb befektetése mert ugyan 240ezer volt de minden nap használjuk és a 8 hónapos kisfiam is imádja. Ja és még nem ül magától ezért még a baby ülést használjuk neki ami melegebb is lehet mint a sima ami benne van és mivel tél van így nagyon praktikus mert nem azik es nincs is olyan hideg mint a biciklin az ülésben
2018. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg lemaradt. Autós ülést próbáltunk bele kötni de akkor a háló részét nem tudtuk ráhúzni, így ezert lett rendelve baby ülés.
2018. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!