Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam vissza hajnalb...

Hogyan altassam vissza hajnalban 19 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves múlt, az éjszakai evését szép lassan kitolta fél 6-6 közé, ami után eddig visszaaludt, és még aludt 7-ig.

De az alsó szemfogai nagyon nehezen jöttek ki, másfél hónapba telt, mire kibújt mindkettő, ezalatt sosem tudott visszaaludni már hajnalban. Viszont ennyi idő alatt úgy megszokta a hajnali kelést, hogy azóta sem alszik vissza. Persze így délre tök fáradt, néha alíg tudom megebédeltetni. (este 9 órakor fektetem le)


2010. máj. 10. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd fentlenni és inkább az ebédet hozd neki hamarabbra.Nálunk is ez van mikor bujt a foga megszokta az 5 órai kelést és utána eleinte nem tudott ebédelni mert elaludt.Viszont most 11 kor ebédel és utána alszik.
2010. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
par napig ne hagyd elaludni ebed elott, gyorsan megszokja, reggel pedig hagyd a kisagyban, hatha visszaalszik
2010. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém is 1,5 évesen szokott rá a korai kelésre, 5 és 6 közt és nem lehet visszaaltatni, már hónapok óta. Én már mindent kipróbáltam, talán még az segíthet hogy mikor nappal alszik (már csak 1x), akkor nem hagyom 2-3 órát aludni, csak mondjuk egyet. De ehhez még nem volt szívem. Állítólag összeadódik a du-i meg az éjszakai alvás és ezért nem alszanak sokáig reggel. Reméljük hamar kinövik.
2010. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. megoldódott nálunk a fél éve tartó korai kelés, mert átbeszéltük a dokival a dolgokat és kiderült hogy nem igazán jól csináltuk az étkeztetését. Most szigorú rendszert vezettünk be, csak napi 5x kap enni, két kaja között egy falatot sem ehet és inni csak vizet. Így nagyon jó az étvágya, mindent megeszik. Már most megindult a súlygyarapodás néhány nap alatt! és legalább egy órával tovább alszik, mert csak 7 körül van a vacsi és igy nem éhezik meg már hajnal 5 körül.
2010. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!