Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfurcsább kérdés,...

Mi volt a legfurcsább kérdés, ami teljesen kiakasztott?

Figyelt kérdés
Voltak olyan babával kapcsolatos kérdések, amik felidegesítetek vagy meghökkentettek?
2017. márc. 14. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Hordozom a lányomat, és eleinte, mikor még nagyon pici volt, és elöl volt rámkötve, közös kabátban, rendszeresen megkérdezték, hogy kap-e levegőt. Nem bakker, az a célom, hogy megfulladjon... Ezt a kérdést nagyon sokszor megkaptam egyébként, én tényleg nem értem, hogy gondolhatja ezt komolyan bárki.

A másik mostanában fordul elő, 20 hónapos, és még szopik, 2 éves koráig tervezem szoptatni. Sokan rákérdeznek, hogy szopik-e még, abban a biztos tudatban, hogy azt válaszolom, hogy nem. Mikor igent válaszolok, a következő a reakció 10-ből 9-szer: még mindig??? és van még tejed is??? Ez megintcsak olyasmi, hogy nem értem: komolyan gondolják, hogy az üres mellemet cumizza a gyerek??

2017. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még csak terhes vagyok, de férfiaktól rendszeresen megkapom kérdésnek, hogy hogyan vettem észre, hogy terhes vagyok? Na, van egy tipped? :-D
2017. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg furcsa kérdést kaptam már.

Az utolsók közül néhány:

1. Miért kellett a harmadik gyerek, hisz van már egy fiú és egy lány is?

2. Felvesszük a CSOK-ot, azért lett harmadik?

3. Ennyire jó a házasságunk, hogy jött a harmadik? Vagy épp fordítva, és "ezzel" a gyerekkel akartuk helyrehozni?

4. Nem is tudtam, hogy lett harmadik nektek, mindjárt lájkolom. (nem teszünk fel a face-re a gyerekeinkről képet, sem információt)

5. A minap sétáltunk babakocsival, a nagyok iskolában, ill. oviban, egy ismerőssel találkoztunk, aki szintén lemaradt az eseményről: Honnan van ez a gyerek? És hová tettétek a másik kettőt?

6. Hogy lehet, hogy a három gyerek sem egymásra nem hasonlít, sem rátok? :)

2017. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

álltam a két lanyommal a kasszanal...mindketto bájos, szoke loknik, nagy szemek, hatalmas szempillak, ha ez onmagaba nem volna eleg rozsaszinben voltak. erre bacsika megkerdi:mindketto fiu? pfff a kasszas is csak rohogott a kerdesen...bar lehet nem lat mar jol, utolag...

a masik amikor vad idegenek kerdik szoptatom e/cicizik e, ki vagyok ettol, meg mikor megkerdik a gyereket: minek neked az a cumi? odaadod a cumit?

mert hogy a naiv gyerek meg ilyenkor odaadja, aztan utana a szajaba venné vagy ha orokbe adja akkor sirna utana este...majd en leszoktatom akkor amikor akarom es ahogyan akarom...minek ezt kerdezgetni tőle??? meg az idos nenil az utcan: "eljossz velem haza?" kerdik a gyerektol....hogy lehet ilyet kerdezni...bele se gondolnak hogy ebbol rossz is ki sulhet ha pl valami pedofil akarja hazacsalni??

2017. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
ja es haverom dijnyertes kerdese: "tervezett gyerek volt"? nem bazzeg még mindig tervezett...10 ev egyutteles 2 ev hazassag csaladi hazba valo kikoltozes utan valszeg nem tervezett..
2017. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon furcsa es kiakaszto hogy idegenek (boltos, zoldseges,boldog-boldogtalan) megkerdezi a mai napig hogy szoptatok e es van e eleg tejem...megis mi a franc kozuk van a mellemhez?? (mert persze azt meregetik kozben)
2017. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
84%

Kb. 2 hónapos koráig néha kendőztem vele. Kedvenceim:

-Nem zsibbadnak el a végtagjai?

-Kap elég levegőt?

-Nem szokott kicsúszni a kendőből?

-Nem félsz, hogy beléd rúg? (????)


Tápszeres baba a kezdetektől, ezért ezer és egy praktikát kaptam, hogy hozzam vissza a tejemet, plusz a kedvencem: "Akkor mit adsz neki?" Hát fényt, mi mást...


Sokat adunk rá különböző fejpántokat, egyszerűen azért, mert baromi édes velük és nem is zavarja. A szomszédunk úgy gondolta, hogy azért adjuk rá, mert eláll a füle és azt tanácsolta, hogy alvás közben celluxozzam a füleit a fejéhez, be fog válni (igen, komolyan gondolta).

2017. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy éves a kisebbik fiam, őt sokat hordozom a hátamon. Ebből adódott már olyan hülye kérdés, hogy "Nem félsz, hogy lemászik, és nem veszed észre?"


De az örök kedvencem, hogy bármit mondok, hogy ide vagy oda megyek, ezt vagy azt csinálok, például két hónapja voltam anyukámmal Horvátországban vásárolni (pécsiek vagyunk, nekünk ugye elég közel van a horvát határ), első kérdés:

"És hová teszed addig a gyerekeket?" Bameg, kizsírozom a kádat, elvannak benne ketten, mert nyilván az apjuk nem bírna el velük, nem? :D

2017. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!