Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego duette ikerbabakocs...

Peg Perego duette ikerbabakocsi. Van valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az ikerkocsival nincs :(, de nekünk több Peg Perego babakocsink is volt és ha ezután vennék, akkor az is PP lenne. Szóval biztos,hogy nem rossz kocsi az ikres sem. Sőt!:)
2010. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni,úgy értem milyen életmóddal. Mert nagyon kényelmes, tágas, nagy igazi sétálsó kocsi, mi a messze levő boltba mentünk vele, meg sétálni, játszóra stb.

De kocsiba bepakolni vagy szűkebb helyen beférni vele...háááát az húzós-..

Ezért mi le is cseréltük graco stadium duóra ami "fapadosabb" ugyan de extra kicsi helyen is megfordul simán és a kocsink csomagtartójába is befér ősszecsukva.

2010. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a második vagyok, jaj bocsi én azt hittem TESÓ kocsinak kérdezed...de közben látom hogy ikreknek.

Szóval a graco amit írtam hülyeség, mert az tesókocsi vagy már ülős ikreknek jó csak. Bocsi!!

2010. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tesókocsinak kéne!Az nagyon teszik benne hogy a gyerekek jol elfernek benne,de nekem kicsit nehéznek tünik,meg nem tudom mennyire könyen lehet vele közlekedni,pl. télen a hóban...
2010. máj. 11. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok, ja akkor oké:)) Hát télen hóban 2 gyerkőccel, tesókocsival igy is úgy is nehéz.Akkor könnyebb ha fixre állítod az első kereket, de akkor meg a peg perego val se nehezebb mint a graconkkal volt. Én őszintén nem éreztem nehezebbnek tolni a peg peregot, viszont úgy fordítgattam benne a gyerekeket ahogy akartam (ez nagyon szimpi volt benne) és tágas kényelmes, minőségi kocsi:)
2010. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és hát súlyra nehéznek nehéz...valami 17 kiló csak a kocsi maga...de mondom ha nem emelegeted kocsiba be -(vagy lépcsőn!!! bár ezt elképzelni se tudom hogy bármelyik tesókocsit is valaki lépcsőn emlegesse hacsak nem egy Fekete Laci az illető) :))- akkor tökéletesen megfelel.
2010. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És persze az is kérdés, melyiket nézted az újat (aminek olyan érdekes a tolókarja) és nagyobb a kereke, vagy az egy két évvel ezelőttit aminek kisebb a kereke, mert nekem mondjuk ez a kisebb kerekű volt, és azal írtam a tapasztalataimat.

Szóval használtat vagy újat néztél?

Na lelőttem magam:)) Szia!!

2010. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Néztem használtat is,ujat is,de szerintem nem lesz a perego.
2010. máj. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!