Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tapszeres babak...

3 hetes tapszeres babak mennyit esznek es milyen surun?

Figyelt kérdés
Mi meg 90 ml 3 orankent de tegnap mar 2orankent kert es igy gondoltam megemelem neki 120 ra es igy tartjuk a 3 orankenti etetest de sajnos igy meg elkezdett bukni gondolom tul sok neki....maradjak a 90 ml 2 orankent etetesnel? Tapasztalat? Tapszeres anyukak valaszat varom koszonom!
2017. márc. 16. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 100-120ml-t evett 3hetesen. Volt hogy 2 orankent volt hogy kibirta a 3 orat is. Nekunk azt tanacsolta a dokink, hogy ha ehes etessem meg, ne az orat nezzem (Akkor is ha tapszeres!)
2017. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...koszonom. En is igy gondolom csak feltem h igy fajni fog a hasa es megterhelem ha osszeesuritem az eteteseket....
2017. márc. 16. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelezni fogja ha mar Nem igenyli ilyen surun. :)
2017. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond ha 2 óránként éhes ennyi idősen. Na meg az éhsége neki se úgy alakul ahogy az óra diktálja. Nekünk se így van.

A fiam például ennyi idősen csak 60ml-t evett csupán.

Mi akkor emeltük az adagját, amikor az üres cumisüveg után hisztizni kezdett - éhes volt még. Az időt nem nagyon néztük, csak annyira hogy kb tudjuk: na most már éhes lehet igen.


Szóval ha nem elég neki az adag, azt úgy is jelezni fogja. Az hogy hány óránként eszik az meg az "ő dolga" ő jelzi majd.

Példa: most 11 hetes a fiam. Van hogy napi 5x de van hogy napi 6x eszik. Néha 5 óra múltán jut eszébe hogy ennie kellene, máskor meg 3 óra után sír, hogy hékás ide azonnal a hamit!

2017. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, nekem az a tapasztalat, hogy tápszeres babát simán lehet egy nagyjábóli időhöz kötni hiszen úgymond annyit eszik amennyit tud. Egy cicizésnél ugye van hogy több, van hogy kevesebb az adag.

Emiatt a tápszeresek kb mindig ugyanakkor éheznek meg. Plusz mínusz fél vagy 1 óra.

2017. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszokat sokat segitett.... Szep estet!!!
2017. márc. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!