Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák, mikortól nem...

Tápszeres babák, mikortól nem esznek éjszaka?

Figyelt kérdés
Mi már elmúltunk 4 hónaposok, de éjszaka még mindig felébred egyszer, pedig már olyan tápszert is kaptunk, ami 6+ hósoknak való, mondván, ebben több a tápérték és kevesebbszer fog enni, hát ez nem jött be.
2009. okt. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 4 hónapos volt, mikor végigaludta az éjszakákat evés nélkül. Azóta is végigalussza. Most 6 hós.
2009. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nem lehet általánosítani...Ahány baba,annyi féle eset.Nálunk 3 hónapos koráig 2-3 alkalommal ébredt fel enni,aztán hirtelen (szinte átmenet nélkül) abba maradt az éjszakai evészet.Nem tudom,nem is értettük mi történt a mindig éhes kisfiunkkal hirtelen :)

Szerintem nálatok is eljön majd az idő,amikor egyszer csak észre vezsed,hogy "jééé,nem evett éjjel a kicsi" :)

Nem tudjuk befolyásolni,csak kizárólag a babánk iránytja!

2009. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzel az én babám most 8,5 hónapos és ez volt a második éjszakánk amikor nem kelt fel enni. kopp-kopp. Remélem nem kiabálom el. Jó lenne ha így maradna mert már elég fárasztó. Annyira hozzászoktam, hogy kelek magamtól hajnali 3-kor.
2009. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én valamikor a lányom 3 hónapos kora körül hagytam abba az éjszakai etetést. Ugyanis nem ő kelt, hanem én keltettem 2-3 óra körül. Azért keltettem, mert attól féltem ha magától kel farkas éhesen, akkor végig ordítja azt az időt, míg elkészül a tápszer. Aztán rájöttem, hogy megvan nélküle is.
2009. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!