Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, baba mellett mit...

Anyukák, baba mellett mit sportoltok, hogyan fogytok?

Figyelt kérdés

A lányunk májusban lesz 1 éves, én most leszek 23.

46 kg voltam, mikor terhes lettem, előtte heti 2x jártam pilatesre, 2x rúdfitnessre és reggelente is vagy taposógépeztem itthon, vagy futópadoztam.

Terhesen csak kismamatornára jártam és rengeteg édességet ettem (a Nutella és a Milka alapfelszerelés volt itthon). Fel is jött a terhességem alatt 14 kg, aminek a nagyobb része szerencsére eltűnt már, de 4-5 kg nagyon makacsul ragaszkodik...


Egyik barátnőm javasolta a C9 diétát, de félek, hogy ami lemenne azalatt az idő alatt a nemevés miatt, többszörösen jönne vissza később.


2017. márc. 17. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Baba-mama tornára jártunk, és sportbabakocsival futottam.

Most már 2,5 éves a lányom, nehézkesebb, mert nem ül meg a babakocsiban, így csak akkor tudok futni menni, ha valaki vigyáz rá.

2017. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint terhesseg elott....step aerobic heti 2-3 alkalommal, futas es torna estenkent videokra.
2017. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Jol ertem, sok az 55 kg?


En futni jarok.

2017. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Aki 46-ról indult, annak sok. Én is ennyiről indultam, 55 voltam közvetlen szülés után, és igen, magamhoz képest dagadt voltam. Főleg mert 156 cm vagyok. Én sok sétával, baba-mama tornával és hulahoppal fogytam vissza. Meg a szoptatás is nyilván segített.
2017. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

34 éves vagyok. Második babám most lesz 5 hónapos. 57 kg-osan szültem, Most 50-51 vagyok. Heti 3-4 alkalommal 6 km-t futok.

Más sportra nincs időm a 3 éves kisgyerek és 5 hónapos babó mellett.

Kitartás, le fog menni, ha a terhesség előtt is sokat mozogtál. Csak ne éheztesd magad. Én nem nagyon hiszek a diétákban, csak az egészséges étrendben és rendszeres testmozgásban.

2017. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sportolok jelenleg (pedig jó lenne.) Kajára figyelek.

Igaz, én az itteni számokhoz már kövér vagyok.

81 kilósan szültem, 66 vagyok jelenleg (7 hónapos lesz a babám), 59-60 szeretnék lenni (165 cm magas vagyok csak, de nekem az már jó lenne.) De nem akar lejjebb menni.

2017. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Ch diéta pont arról szól, hogy NEM éhezel.

Én terhesen csináltam, soha olyan energikus nem voltam, mint akkor.


Mindenképpen menj el egy dietetikushoz, mert saját szakállra elkezdve el fogod rontani és akár ellentétes hatást is elérhetsz, mint amit szerettél volna.

2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
nem sportolok, csak néha tornázom. arra figyelek hogy kevesebb kalóriát egyek mint amennyit elégetek..erről étkezési naplót is vezetek. nekem ez bevált 12 kg ment le szülés óta, 6 hónapos a babám
2017. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!