Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 6 honapos a babaja...

Akinek 6 honapos a babaja hogyan oldja meg a kuszas maszas dolgot? Hol kuszik? (nallunk hideg a nappali) Bovebben lent

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz a fiam 6 honapos.Mar ugyesen kuszik es nem all messze a maszastol sem.Kulfoldon vagyunk ahol nem jo az ido mint otthon.Hideg van,meg futunk kint esik az eso.2 szintes a haz.A fenti reszen alszunk lent a nappaliban vagyunk napkozben.Font mellettem alszik matracon de mar nem merem egyedul hagyni mert lemaszhat esetleg.Lent van a kisagy abban jatszik napkozben.Azt mar a napokban felkell vinnem neki aludni de nem tudom akkor napkozben hol jatszon.A foldon laminalt padlo van es mivel foldszinti nagyon hideg a fold.A futesi is font jo meleg a lenti resz viszont nem igazan lehet felfuteni mert itt a bejarati ajto onnan huz a hideg es a konyhaban van egy ketszarnyas uvegajto onnan is jon rendesen.Probaltuk hogy tettunk le polifomot ra pledet es mindent de igy is nagyon hideg.Ti hogy odjatok meg vagy odanatok meg?Nem akarom hogy egesznap a kisagyba jatszon plane hogy egesznap a nappaliban vagyunk.Jol felvan oltoztetve.Setalni nem tudunk mert most is esik az eso es hideg van sajnos.Elolre is koszonom az otleteket!
2017. márc. 23. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom Anglia.(:

En is epp atutazoban vagyok Angliaban. Borzalmas az ido,allandoan esik felorankent,de neha azert kisut a nap. Fel orara. Hat ne hagyd semmi esetre sem a nappaliban. Vidd fel,es ne tedd a babaagyba tegyel le valamit a padlora es hagyd higy ott kusszon.

2017. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg még csak kezdett mászni, addig a franciaágyon próbálgatta, ekkor még csak pár centit tudott haladni. Aztán pár hét után már a szőnyeg sem volt elég, úgyhogy készülj fel rá, hogy rövid időn belül már a teljes lakást birtokba veszi és semmi nem állítja meg. Remélhetőleg addig javul az idő...
2017. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan tedd le a padlóra, semmi baja sem lesz a gyereknek, kivéve, ha fagy van a lakásban.

Fölösleges a gyereket agyonkényeztetni, mert akkor lesz folyamatosan beteg.

2017. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Belfast-ban vagyunk de mint anglia.A fenti egyik szobaban ugyanugy laminalt padlo van a mi szobankban pedig mint valami gyekeny szonyeg de ott pici a hely ezert is nem szoktunk ott lenni csak aludni.Hat tudom innen mar nincs sok.Mar jol elore loki magat igy gyorsan halad es megy a forgas is minden iranyba.Felkothetem a gatyot:-)

A lanyomnal nem volt ilyen gond,nyar volt es volt also szomszed ezert nem volt hideg a padlo.Most pedig nem tudom mitevo legyek.

2017. márc. 23. 14:25
 5/8 A kérdező kommentje:
En nem szeretnem kenyezteti a gyereket de ahogy irtam probaltuk pleddel ezzel azzal es en sem ereztem jol magam a foldon fekve mert sugarzott a hideg a padlorol.
2017. márc. 23. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor se fogsz tudni mit tenni, ha megindul, akkor bármit teszel is a padlóra, úgyis lemászik róla. Örülj neki, hogy nem novemberben indult meg, akkor egész télen a hideg kövön mászkálna. Így van esély rá, hogy picit jobbra fordul az idő, mire ténylegesen elindul.
2017. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél éves ő is márciusban volt és akkor kezdett kúszni. Habtapi + vastag pléd volt amúgy alatta de az első kúszómozdulattól nézve kb 1,5 héttel később már mindenhol volt, csak ott nem maradt meg. Jól felöltöztettem, mást nem tudtam.
2017. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a hasa legyen jól védve...nadrág, body mindenképp, rugi is jó abból nem lóg ki a hasa...szerintem ennél több nem kell, akkor sem ha hideg a padló
2017. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!