Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszűntetni,...

Hogyan lehet megszűntetni, hogy a nappali ajtaja alatt süvítsen a hideg?

Figyelt kérdés
Nem is tudjuk, honnan jön, sajnos, az ajtó alatt van egy 2-3 cm rés, és ott jön a hideg. Mit lehetne alá ragasztani, ami nem akadályozza az ajtó mozgatását, de valamennyire szigetel is?
2011. okt. 12. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen gumi szalagot kimondottan erre a célra és csak alá kell ragasztani nagyon nem fogja akadályozni az ajtó mozgását de ez ér valamit legalább.
2011. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Linket esetleg tudnál küldeni? Vagy tippet, hogy hogy keressek rá...
2011. okt. 12. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Obi-ban éppen tegnap láttam, öntapadós és azt hiszem ajtóseprű a neve.


[link]


(meg is találtam egy másik barkácsbolt webshopjánál)

2011. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Valahol 2 pont között átszippantódik a levegő, kereszthuzat van nálatok! Az ajtó alatti süvöltés megszűntetése tüneti kezelés, én megkeresném hol jön be a hideg és hol szivárog ki!
2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2011. okt. 13. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Arra azért vigyázzatok,hogy teljesen ne szüntessétek meg a huzatot,mert ha kéményes kazánotok van,akkor a szén-monoxid mérgezés kockázata is megnő.Nem azért írtam,hogy megijesszelek,csak egy életbevágó,jó tanács.Illetve 10 ezer forint körül lehet CO jelzőt kapni,drága kicsit,de szerintem egy emberélet többet ér 10 ezer forintnál.
2014. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!