Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TAPASZTALT Anyukák, adhatok...

TAPASZTALT Anyukák, adhatok 11-hó babámnak töltött paprikát? Ugye nem lehet baja.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez enyémek már régen esznek mindent 8-9 hónapos koruk óta.

Mind egészségesek. Igaz,ma sokan ezt nem tartják helyesnek,de felénk ezzel kevesen törődnek.

Nem lesz tőle semmi baja,sőt,jóízűen megeszi majd.

2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paradicsimos húsgombócot.
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden hozzávalójával találkozott már, akkor nyugodtan. A paprikáját esetleg hagyd ki, csak a husit egye belőle. De ha szívesen megeszi azt is, akkor csak egye, jó étvágyat!
2010. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze az én kislányom imádja bár HEY HO paradicsom léből csinálom ami nem tartalmaz semmi tartósitó szert!
2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a paprikát most hogy ennyi rosszat mondanak róla hagyd ki ill a DM ben van bio paradicsom lé azt picit babavizzel higitod és ugy főzöd tuti imádni fogja:)))Mi még kenyérkét is szoktunk majszolni hozzá:)
2010. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy csirkepöri,zöldborsó és husleves tésztával husival paprikás krumpli soska spenót mindent eszünk:)
2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!